Nová mikina značky Ashley Biden je štýl s silným sociálnym svedomím

Ashley Biden-as v bývalej viceprezidentke Joe Bidenovej dcéry – naozaj nemala na výber, ale ísť do verejnej služby, ako to hovorí.

“Vášeň začala už vo veľmi mladom veku,” hovorí Biden pôvab. “Môj otec je celoživotný štátny zamestnanec; moja mama bola učiteľka verejnej školy – je to v mojej DNA. “

A to znamenalo, že Biden začal čoskoro začať. “Keď som bola dieťa, vždy som veľmi milovala zvieratá a zistila som, že lesk na pery Bonne Bell testuje na zvieratách, a tak som zorganizovala svoju školu, aby som začala písať listy spoločnostiam,” hovorí. “Potom som sa stala posadnutá situáciou, keď delfíni uviazli v sieťach na lov tuniakov. Môj otec ma spojil s kongresmankou Barbarou Boxerovou, ktorú som prezýval “delfínskou dámou”, a dostala ma na zem, aby pomohla lobovať republikánskeho kongresmana pre zákon o ochrane spotrebiteľov v oblasti ochrany delfínov. “

Odtiaľ Biden hovorí, že jej záujem sa rozrástol na zameranie sa na sociálnu spravodlivosť a “nespravodlivosť ľudí, ktorí majú skúsenosti prostredníctvom vzdelávacích príležitostí”.

695135221GH00001_GILT_And_A
FOTO: Jamie McCarthy / Getty Images

Ashley Biden sa pripojila k mame Jill a otcovi Joe pri spustení značky New York začiatkom tohto mesiaca.

Vystúpili do dospelosti a Biden má 15 rokov skúseností bojujúcich za sociálnu rovnosť pod jej pásom a v súčasnosti je výkonným riaditeľom Delaware Center for Justice.

“Každý deň je naozaj silný,” hovorí Biden o svojej práci. “Včera v noci jeden z manažérov prípadov dostal niekoho z práce z väzenia a ona šla v deviatej noci, aby mu dostala uniformu pre svoju novú prácu, a vyskočila z neho fotografiu, ktorá sa hrala tak, že sa vrátila pracovať a v uniforme. Práca, ktorú robíme, má vplyv na skutočných ľudí. “

FOTO: Zdvorilosť živobytia

Zahrnuté v hektickom rozhovore pre Biden je jednou z jej obľúbených častí práce, hovorí – vyučovanie tried pre väzňov, vrátane jednej na vedu za zneužívaním návykových látok (v skutočnosti Biden skočil do telefónu pôvab práve opustila jednu z jej tried).

“Zameriavame sa na neurobiológiu mozgu a na to, ako súvisí so závislosťou,” hovorí Biden. “Spýtal som sa žien v triede:” Čo ste už predtým učil? “A povedali, že všetko, o čom v skutočnosti boli informovaní sú vedľajšie účinky liekov. No, to sa nedokáže dostať k hlavnej príčine. “

Zatiaľ čo Biden udržiava svoju prácu, má novú vášeň, líniu mikiny nazvanú Livelihood, ktorá si spája dve svoje obľúbené veci, módu a sociálnu prácu.

695135221GH00042_GILT_And_A
FOTO: Jamie McCarthy / Getty Images

Bidenova zbierka mikiny

Predané výlučne na galéte, linka unisex je vyrobená v USA a cena od 79 do 99 USD. Najdôležitejšie: všetky výnosy smerujú k podpore miestnych charitatívnych príčin. Spočiatku budú finančné prostriedky venované vzdelávaniu, rozvoju pracovísk a iniciatívam na umiestnenie pracovných miest v meste Wilmington, Delaware (kde sa narodil Biden) a Anacostia v okrese Columbia (kde Biden začal pracovať ako sociálny pracovník), ale má ju pamiatky nastavené na rozširovanie odtiaľ.

“Najefektívnejšie sociálne programy sú v miestnych komunitách,” hovorí Biden. “Vedia najlepšie, kde by finančné prostriedky mali ísť.”

Na rovnakú melódiu je Biden ochotný zapojiť viac ľudí do miestnej politiky, a preto začala interaktívne webové stránky getinvolvedinyourhood.com.

“Musíme zvýšiť povedomie o dôležitosti občianskej účasti,” hovorí Biden. “Často chodíme a volíme počas prezidentských pretekov, ale potom zostaneme doma počas miestnych volieb. V nadchádzajúcich týždňoch a mesiacoch musíme zistiť, ako získať ľudí lepšie pochopiť správu vecí verejných. Ľudia veľa hovoria o apatii, ale myslím, že to súvisí viac s poznatkami o tom, ako vláda funguje. Prial by som si, aby existoval jednoduchý spôsob, ako ľuďom vysvetliť, prečo je rovnako dôležité hlasovanie v radách mestských rád, ako aj prezidentovi. Títo ľudia sú generálnymi riaditeľmi nášho života. “

Ссылка на основную публикацию
2019