Missoni x Converse Lansmanı Neden Sadece En İyi Yatırım Alınır?

En son Missoni x Converse işbirliğinin pazartesi günü yayınlandığını söyleyen bir e-posta açtığımda, herkese bir video görüntüsü verdim. Markalar 2010’dan beri birlikte çalışıyorlar ve sekiz farklı kolaj oluşturdular, ancak düzenli fiyattan alışveriş yapmak, eBay ve diğer yeniden satış sitelerinde orijinal perakende satıştan daha fazla satıldıkları için önemli. Bu beklediğim an, çocuklar..

Missoni converse zig zag low top sneaker

Beni bu kadar heyecanlandıran bu rahat tarzı DNA’nın birbirine karışmasıyla ilgili bir şey. Var olduğunu bildiğimden beri ortaklıktan sıkıldım, ama size söyleyeyim: Alışveriş yapmak dışarı çıkmak ve kredi kartınızı değiştirmek kadar kolay değil. Daha önce siyah-beyaz bir Missoni Auckland Racers çifti yakaladım, boyutumun ulaştığı anda onlara atladım ama gerçekte onlar benim için çok “atletik ayakkabılar” idi ve onları eBay’de tekrar sattım. Ve çok havalı bir Manhattan spor ayakkabı mağazasında bir çift zikzaklı Chuck Taylors’ı uzun süre takip ettim, ama fiyat etiketi 200 dolarlık bir işaretin etrafında dolaşıyor ve kendimi dizginleyebildim, eminim onları yeterince giymeyeceğim haklı göstermek için. Bunu daha da zorlaştırmak için, ikinci el pazarında kadınlara göre daha fazla erkek çifti var gibi görünmektedir. Bu, eğer 9 boyutundaysanız (benim gibi) ancak daha hafif ayaklarınız varsa zor olabilir..

Şimdi, tüm stiller sadece 90 $ ve 100 $ arasında pazartesi günü Nordstrom.com’da lanse ederek, onların ulaşamayacağımı düşünmüyorum (gerekirse alarm saatini ayarlayacağım).

Missoni converse black white zig zag high top sneaker
Missoni converse purple zig zag high top sneaker
Missoni converse teal zig zag sneakers
Missoni converse high top zig zag sneaker
Missoni converse black white zig zag sneaker

Spor ayakkabıları hakkında ne düşünüyorsun? Bir çift almak istermisin?

Ссылка на основную публикацию
2019