Mansur Gavriel to prvé topánky nakoniec prišli? Tu je ich miesto

Spomeňte si na čas, ktorý nie je príliš dlho v roku 2012, keď pár neznámych dizajnérov menom Rachel Mansur a Floriana Gavriel vytvorila svetovú pergóriu na vrece? A potom si spomeniete asi o dve minúty neskôr, keď sa objaví taška Mansur Gavriel sa stala módnym ekvivalentom nájdenia vodopádu v Sahare?

Tentokrát vám dám heads-up. Dizajnérsky duo, ktorý rýchlo vystúpil na módnom rebríku so svojimi elegantnými, praktickými a elegantnými cenami, oficiálne spustil svoju prvú kolekciu topánok. A áno, rovnako ako to perfektná taška na vedierko, topánky sú skoro presne to, čo chceme mať na jar av lete. Víťazi CFDA vytvorili líniu semišových snímok v čiernej, terakotovej, ostružinovej a červenej farbe. Prichádzajú vo viacerých výškach od vysokej plošiny až po strednú a ploché.

kate bosworth mansur gavriel shoes splash news

Kate Bosworthová, ktorá ahoj, tiež navrhuje svoje vlastné topánky – dostala svoje ruky na pár Mansur Gavriel diapozitívov skoro.

Štýly zasiahli Net-a-Porter tento týždeň, s cenami od 395 do 625 dolárov. Takže keď premýšľate “Je to február, prečo teraz mám zakúpiť sandále?” Povedzme, pamätajte debakle tašky tašky. Teraz pokračujte a nakupujte podľa toho.

Pozrite sa na štýly tu:

Mansur gavriel shoes 1
Mansur gavriel shoes 2
Mansur gavriel shoes 3
Ссылка на основную публикацию
2019