Lekcie v oblasti vrstvenia: 5 nápadov Tres-Chic Summer Outfit, inšpirovaných štýlom Parížskej ulice

V hornej časti predných radov mega A-listov a špičkových prehliadok dráhy (brokovnica-svadobná nevesta, kontrola!), Paris Haute Couture Week tiež prináša absolútne najlepšie v móde v štýle ulice. A aj keď máme radi vrstvenie pre funkčný aspekt – viete, udržiavajte si pohodlie počas nepriaznivého počasia a nadmernej situácie v leteckom priestore – tiež oceňujeme štýlový trik, ktorý nám umožňuje neustále obnovovať a opätovne nosiť naše obľúbené kúsky. Takže pre niekoľko nápadov, poďme sa pozrieť na niektoré z našich obľúbených hviezd v štýle v uliciach, keď sa rozbili z výstavy a predstavili sa v báječnej Pah-ree.

Angelica Ardasheva pfw street style jacket pink pants

Talianska bloggerka Angelica Ardasheva udržuje svoje vrstvy svetlé a letné s textúrou a farbou. Spojila pastelky s kontrastným prešitým buclé bundou cez hodvábne krémové tlačidlo a jemné ružové nohavice so širokými nohami – všetko od Zary. (Stávku si myslel, že to bola Chanel alebo niečo, dobre? Dobrá práca, Angelica.) Jej zodpovedajúce camel-tónované mango sandále a Gianni Chiarini tote bag dokončili jej šikovnú dáma-ktorá-obedy outfit.

chen Shuhuan pfw street style black isabel marant dress

Zatiaľ čo Chen Shuhuan je punkovaný-out vzhľad je vlastne šaty od Isabel Marant, mohli by ste kooptovať vrstvený efekt tým, že nosí nešťastný čierny letný sveter cez tank tanier. Jej vystrihnuté topánky od Chanel pokračujú v peekaboo, uptown goth-dievča téma, zatiaľ čo jej Celine vrece Summerizes outfit s výbuchom farby.

Anya Ziourova dior moto jacket pink dress pfw street style

Úprimne sa mi nikdy nezmizne z motocyklového plášťa nad ženské šaty, nikdy. Ruská stylista Anya Ziourova mi dal ešte jeden dôvod na mesiac nad komplikovanou komoditou, ktorá sa stretáva s dámami, a prehodil prešívané moto cez ružové pletené šaty a skončil s dvojitými tkaničkami na nohaviciach. ). Všetko od Dior, natch.

helena Bordon dior outfit pfw street style

Keď už hovoríme o plnohodnotnej brilantnej Diorovej brazílskej blogerke Helene Bordonovej, spárovala sa grafická tlačová vrstva s vlakom s dĺžkou a ostrými bielymi nohavičkami, čo prinieslo vrstvený efekt len ​​s dvoma kusmi. Dramatické, ale zároveň minimalistické.

Stephanie Morcinek fausto puglisi jacket pfw street style

a Grazia Nemecká módna redaktorka Stephanie Morcinek vystúpila v najhorúcej farebnej kombinácii sezóny: ružová a červená. Kontrastovala s výtlačkami (ale zodpovedajúcimi odtieňmi) spárovaním kaučukovým nápisom Fausto Puglisi s palmami a kamiónovým potiahnutím s blokovanou suknicou. Ak si spomínate, Kate Middleton nedávno nosila farebné párovanie taky, ale s jej verným nahým L.K. Bennett čerpadlá – na rozdiel od módne schválených (a oh-tak-pohodlných) sprchových prvkov Adidas.

Ktorý parížsky vrstvený vzhľad sa vám páči najlepšie? Boli by ste nosiť sprchové šmýkačky alebo nahé podpätky s ružovým a červeným oblečením? Len hádzať tam vonku.

Ссылка на основную публикацию
2019