Kylie Jenner teraz navrhuje slnečné okuliare – a všetko sú pod 100 dolárov

Kylie Jenner je najnovšie, čoskoro predávané-out-launch nie je pero kit, zvýrazňovač palety, alebo čokoľvek krása-súvisiace-aj keď je to dokonalý doplnok, ktorý dopĺňa kombinácia uvedených výrobkov: vyhlásenie slnečné okuliare.

19-ročný spolupracoval s Quay Australia na kapsule letných okuliarov, ktoré boli do značnej miery vyrobené pre Instagram: Štyri štýly, ktoré budú ocenené v rozmedzí od 75 do 80 dolárov, sú veľmi fotogénne s geometrickými šošovkami, nadmernými rámami a svetlé farby – či už ich ukážate v plátne alebo na pláži # OOTD. Samozrejme, ak potrebujete akékoľvek ukazovatele, vysoko-profilový sprievodca za kolekciou je ochotný preukázať, ako im ukázať.

FOTO: Zdvorilosť Quay Austrália.

“Našli sme dokonalého spolupracovníka v spoločnosti Kylie,” uviedla Linda Hammondová, zakladateľka značky. “Jej sociálny vplyv je jedinečný a je známa svojim dynamickým štýlom a hranicou, ktorú jej nasledovníci chcú napodobňovať.” Quay Austrália nie je presne nováčikom Instagram, a to buď: Štítok sa môže pochváliť miliónom stúpencov na platforme a je možno najlepšie známy ako dodávateľ okuliarov pre všetkých vašich obľúbených vplyvcov. Medzi fanúšikmi patria Gigi Hadid, Amber Rose a Khloé Kardashian a značka Shay Mitchell a Jasmine Sanders ako minulých spolupracovníkov. S Jennerovým menom v mixe by sme nebudú prekvapení, ak sa Quay Australia začne naplno kŕmiť ešte viac ako zvyčajne tento rok v lete.

Každý, ktorý usilovne sleduje vývoj Jennerovho štýlu, vie, že už roky používa výherné rámčeky Quay Australia. V tlačovej správe pre spoluprácu si osobnosť uvedomila svoj dlhotrvajúci vzťah s značkou ako motivátorom dvojice. “Som veľmi nadšený, že som vytvoril svoju vlastnú zbierku a zdieľal som svoju lásku so značkou so svojimi fanúšikmi,” vysvetlil Jenner.

Existujú štyri siluety v Kylie Jenner x Quay Austrália, ktoré sú k dispozícii v rade farieb, celkom 11 slnečných okuliarov v kapsule. Spolupráca bude k dispozícii na predaj od 11. júla, hoci by sme teraz mali svoje kalendáre: Keď poznáme rýchlosť, s akou spoločnosť Jenner predáva svoje súpravy s názvami obuvi a tovaru, je pravdepodobné, že tieto slnečné okuliare netrvajú dlho na regáloch.

Pozrite sa na nižšie uvedené štýly.

FOTO: Zdvorilosť Quay Austrália.
FOTO: Zdvorilosť Quay Austrália.
FOTO: Zdvorilosť Quay Austrália.
Ссылка на основную публикацию
2019