Kim Kardashian bir İkram Kutusu içine En İkonik Eşofman Moment Döndü

Kim Kardashian yeni bir Kimoji koleksiyonuyla okula dönüş sezonunu kutluyor. Kitapları vurmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanız gerekiyor: Kim’in klasik ağlama yüzü (60 $) ile zımbalanmış Kimojis (bir Yeezy çizme, şeftali ve sarışın Kim; 40 $ gibi) ile süslenmiş bir neopren dizüstü bilgisayar kasasına. Bununla birlikte, pièce de résistance, Kimmy’nin en sevdiğimiz resimlerinden birine sahip olan bir retro metal beslenme çantasıdır ($ 35): açık pembe Juicy Couture eşofman ve Adidas Superstar sneakers giyerken, tamamen beyaz Range Rover’ın kaputuyla örtülmüş olanı. (doğal olarak eşleşen pembe çizgili).

Kim, uzun zamandır erken açıklıklara kadar uzanan eşofmanların iyi belgelenmiş aşkı konusunu tartıştı: Sadece geçen sene, başvuranın yaptığı bir uygulama için bir yazı kaleme aldı. yine Juicy kıyafetlerinin her birine sahip olduğu bildirildi. Gökkuşağının her rengi için bir eşofmanına sahip olduğu bildirildi. Yani, belki de bu Range Rover fotoğrafçılığı 2017 yılında yeniden oluşturulabilir – belki de bahar dönemi için?

Kimoji’nin izniyle.

Kimoji’nin Back-to-School koleksiyonunu duyurmak için, Kim Instagram ve Twitter’a 9. sınıf yıllık fotoğrafının (bir retro bob saç kesimi ile birlikte) bir #TBT resmini yayınladı. Ve eşofman öğle yemeği bizim kişisel favorilerimiz olsa da, bu son damlada butt- ve boob-şekilli Post-It notları (bu yaz sattığı popo havuz şamandırasına uymak için) dahil olmak üzere birçok mücevher daha var. ünlü çıplak selfie ve hem de ağlayan yüz ve şeftali fare altlığı. Okul koridorları (veya kabin masaları) bu aydınlığa hazırlıklı değildir.

Basılı kâğıtlar, iğneler, kayma sandaletler ve hatta tartışmalı Bakire Meryem mumları gibi bir kaç klasik Kimoji eşyası da var. Ama, gerçekten, öğle yemeği buradaki pastayı alır. Kardashians ile tutmak Sezon Bir Kim ve biz bunun için buradayız.

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Kim Kardashian ve Kanye West, Taylor Swift’in Diss Track’i Hakkında Daha Az Olmadığı Bildirildi

Kim Kardashian’ın Snake Emoji’sini?

Ссылка на основную публикацию
2019