Şık Hamile Kıyafet Fikirleri: 3 Glamour Staffers Hamile iken Ne Giyineceğini Göster

Suda bir şey olup olmadığından emin değilim, ama şu anda burada üç tane çok şık kadın var. çekicilik HQ. Bu yüzden, beyinlerini seçmek ve bebeklerin çırpınması için stratejilerini öğrenmek iyi olur diye düşündüm..

melisa martin pregnant kelly sherin

J marka annelik kot pantolon, 216 $, jbrandjeans.com, Stella McCartney gece yarısı yün tuval Haziran ceket, 2,100 $, 212-225-1556 çağrı, Proenza Schouler fermuar kese, $ 475, proenzaschouler.com, RJ Graziano altın kaplama dövmeli manşet, $ 75, rjgraziano .com, RJ Graziano tıknaz bağlantı bilezik, rjgraziano.com

Melissa Ventosa Martin, stil yönetmeni: “Blazers hamilelik sırasında benim hamileme haline geldi. Onlar benim küçük omuzlarımın altını çiziyorlar ve her alt yapıyı bir araya getiriyorlar, benim büyüyen alt yarımı saklıyorlar! Stella McCartney’in bu denizcilik giysilerini bu J Marka Hamile Kotları gibi beyaz taşlarla giymeyi seviyorum. Alexander Wang tankları tarafından tee.İki son iki marka da bu üç ay olmadan yaşayamam başka zımbalar olduğunu kanıtlıyor!

rebecca sin pregnant kelly sherin

Rebecca Sinn, kıdemli eğlence editörü. “Bu elbiseyi Greenport, NY, Lido adında bir pop-up dükkanında bir kapriste aldım. Her zaman ikat’i sevdim ve yaz için mükemmel olacağını düşündüm. Bebeğim karnımın altında iyi uyum sağlaması hoş bir sürpriz oldu. Bir şehir için, arkadaşlarla ve çıplak veya altın sandaletlerle giyildiğinde işe yarayacak geçişler için mükemmel bir seçim. ”

kim fusaro pregnant jenna andrews

Jumper tarafından Hatch, 124 $, hatchcollection.com

Kim Fusaro, Glamour.com düğün blogger: “Hatch’den gelen bu atlamacı benim bir numaralı annelik eşyasıydı. Bir ton hamile kıyafetine ihtiyacım yok – sadece güzel hissettiren ve bir araya getirilmiş birkaç güzel parça. Ben her şeyi seviyorum. marka, nötr, mix-and-match renklerde güzel kumaşlardan üretilmiştir.Şiddetle, diğer markalar: Kalın çiçek baskılar ile yeterli! **

__ Bebek yaralarını giydirme stratejiniz ne olacak? Tartışın! __

Fotoğraflar: Jenna Andrews ve Kelly Sherin
Ссылка на основную публикацию
2019