Cara Delevingne zaplatila poďakovanie LGBTQ + mládeži na jej prvej show na dráhe od roku 2016

Keď Cara Delevingne nastúpi na dráhu, všetky oči sú na ňom – ​​napriek tomu už nie je tak často, že ju vidíš na módnych týždňoch. Jej posledný vzhľad Týždňa módy, ako je zaznamenané móda, bola na prehliadke Chanel v roku 2016. (Ona sa naopak obrátila k herectvu, čo nie je žiadna malá vec.) Ale v sobotu sa vrátila veľkou cestou: Model uzavrel Burberry London Fashion Week show s dúhovým plášťom pocta k právam LGBTQ + a pohľad do značnej miery sa stal vírusom okamžite.

V sobotňajšej výstave bola prezidentka Burberry a šéfredaktorka Creative Officer Christopher Bailey naposledy pre kultúrnu značku britského dedičstva a venoval celú kolekciu LGBTQ + mládeži, pretože UK oslavuje mesiac histórie LGBT tento mesiac (v porovnaní s júnom v USA Pôvabné oslavy a októbrové pozorovanie mesiaca histórie LGBT.)

“Moja posledná zbierka tu v Burberry je venovaná – a na podporu – niektorým z najlepších a najjasnejších organizácií podporujúcich LGBTQ + mládež po celom svete,” uviedol Bailey vo vyhlásení. “Nikdy nebol dôležitejší čas povedať, že v našej rozmanitosti leží naša sila a naša kreativita.”

Bailey dokonca navrhla kaučuku Burberry v solidarite s LGBTQ + charitatívnymi organizáciami a neziskovými organizáciami, ktoré integrujú dúhový prúžok s okamžite rozpoznateľným béžovým, čiernym, červeným a bielym tartanom značky.

Načítava

Pohľad na Instagram

Výsledok jeho snahy bol prehnane farebný, zábavný, a áno, mladý – okamžite. Adwoa Aboah, modelka, aktivista a priateľka spoločnosti Delevingne, otvorila výstavu, ktorá mala na sebe vyvýšenú bielu sukňu s dúhovými pruhmi vykukujúcimi.

Čím bližšie sa ukázalo, bolo to to, čo ho mohlo ukradnúť, a to bolo Delevingne že srsť. Bola to chvíľa, kedy ju vzala späť na miesto, kde začala: Jej prvým hlavným koncertom ako modelom bol chodník Burberry v roku 2011.

FASHION-BRITÁNIE-Burberry
FOTO: BEN STANSALL / AFP / Getty Images
Burberry February 2018 Show
FOTO: Dave Benett / Getty Images pre Burberry

S lemom na dno, samozrejme, dúhová umelá kožušina s obalom LGBTQ + a maloobchodným predajom za 5 500 dolárov – bola bližším objavom. Vzhľadom na jej LGBTQ + aktivizmus a otvorenosť voči svojej vlastnej sexualite (identifikovala ju ako “kvapalinu”), rovnako ako jej históriu s Burberry, Delevingne bola dokonalá voľba,.

Súvisiace príbehy:
-Cara Delevingne o sexuálnosti a hľadaní jej hlasu: “Nikdy som necítil tak silný”
-Cara Delevingne ju práve nazývala za to, že hľadala na rozštiepenie Rihanny
-Cara Delevingne sa koná so spoločnosťou, ktorá nám hovorí, ako sa pozrieť

Ссылка на основную публикацию
2019