Aly Raisman ve Aerie’nin En Son Yüzme Kampanyası’nda Onun Anne Yıldızı

Aerie’nin en son yüzme kampanyasında oynayacağı #AerieReal Rol Modellerinden (Aly Raisman, Iskra Lawrence ve Yara Shahidi) bazılarına dokunması şaşırtıcı değil. Yepyeni bir kitapçık hakkında özel (ve son derece kişisel) olan şey ise, rezervasyonu yapılan ek yetenektir: anneleri.

Fotoğrafların Anneler Gününe zamanlamasıyla Aerie, Rol Modellerini annelerinin yanlarında getirmelerini ve markanın yüzücü ve giyim tekliflerinde tatlı ve samimi fotoğraflar çekmelerini sağladı..

FOTOĞRAF: Andrew Buda / Aerie

Lawrence annesiyle birlikte, Wilma (yukarıda) ortaya çıktı; Shahidi annesi Keri (aşağıda) ile modellenmiştir. Ancak Raisman, gerçek bir aile meselesi yaptı ve küçük kız kardeşi Chloe’yi de çekime katmaya davet etti..

FOTOĞRAF: Andrew Buda / Aerie

23 yaşındaki Olympian, “Her ikisinin de kendi cildinde kendilerine güvenmek için böyle harika bir iş yaptıkları sanıyordum.” çekicilik. “Bütün gün, neye benzediğimize değil, her gün olması gerektiği gibi eğlenmekle ilgiliydi!”

Raisman, “Kampanyanın mesajlaşması, kendi cildinizde kendine güvenmek ve rol modellerinin hayatınızda oynadığı etkiyi kutlamakla ilgili, bu yüzden onları dahil etmeleri çok anlamlıydı.”.

FOTOĞRAF: Andrew Buda / Aerie

Raisman, annesinin her zaman onun için bir güç ve ilham kaynağı olduğunu söyledi – bu yılın başlarında, bozulmuş eski ABD Jimnastik doktoru Larry Nassar’a karşı tanıklık etmesi için özellikle önemli olan.

“Annem, mahkemede mahkumiyet kararıyla bana geldi çünkü onu orada istedim,” 23 yaşındaki hatırlıyor. “O, destek için onu gerçekten istediğimi hissetmediği sürece nadiren benimle birlikte seyahat ediyor. Annem benim için orada olmak beni çok daha iyi hissettiriyor – her zaman sırtım var. İnsanlar her zaman seni desteklemeyecek. Annem orada [mahkemede] çok şey ifade ediyordu. “

Raisman’ın annesi de sporcunun sesini geliştirmesine yardımcı olmak ve değişimini savunmak için platformunu kullanmakta yardımcı oldu. “Annem bana her zaman bu karakterin en önemli olduğunu söyledi” diyor. “Ben daha gençken, her zaman benim karakterim olmasını ve ilk sıradan bir şey olmasını tercih edeceğini söylemişti. Bu özellikle şu anda olana doğru geliyor… Bir şey doğru olmadığı zaman beni konuşmaya teşvik ediyor. ve aynı zamanda herkese açık bir şekilde konuşuyor. Annemin bu felaketi düzeltmek konusunda çok tutkulu olduğu için gururlu ve minnettarım. Parçaları bir araya getirmemize yardımcı oluyor. ”

Raisman, “Altın madalyalar kötüye kullanmaz” – hiçbir şey yok, “diye devam ediyor. “Kötüye kullanma hiçbir zaman iyi değildir. Bu kolay değildir, ama bu çok önemlidir çünkü hiç kimse kötü muamele görmemelidir. Kötüye asla tahammül edilmemelidir.”

FOTOĞRAF: Andrew Buda / Aerie

Bu arada Raisman’ın kız kardeşi Chloe de koleje gitmek üzere. Kendisi ve meslektaşlarını da savunmaktan sorumludur. “Benim için de konuşmasına yardımcı olacak şekilde öğrendiğim dersleri denemek ve öğretmek benim için çok önemli” diyor. “[Chloe] sadece jimnastik topluluğu için değil, aynı zamanda duyulmamış tüm üniversite öğrencileri için de bana ilham veriyor.”

Aerie ile Raisman, çocuk cinsel istismarını önlemek için çalışan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Darkness to Light’a geri dönen tek parçalı bir mayo tasarlayarak cinsel saldırıdan kurtulanlara yönelik savunuculuğunu sürdürdü. “Herkes bir şeyden kurtulmuş — hepimiz bir şeyle savaşıyoruz” diyor. “Hadi bunun hakkında konuşalım. Tamam olmak için sorun değil.” Bu ortaklık sayesinde, yetişkinlere sporda cinsel istismardan nasıl korunacaklarını öğreten #FliptheSwitch adlı ücretsiz bir kurs da dahil olmak üzere Darkness to Light aracılığıyla sunulan bazı kaynaklara dikkat çekiyor. (Tamamlandığında, Raisman tarafından imzalanmış bir sertifika alırsınız.) “Herkes bir fark yaratabilir ve sizin toplumunuzda bir lider olmanız ve çok gerekli girişimi gerçekleştirmenizle başlar,” diye ekliyor..

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Raisman, “Aerie beni ve hayatta kalanları destekliyor ve en başından beri bunu yapıyor.” Diyor. “Gerçekten önemseyen markaları bulmak zor, ama Aerie birkaç kişiden biri ve değişim için bana yardım etmeme yardım ediyor…. Aerie sürekli olarak kendimizi en iyi hali olmaya teşvik ediyor ve kendimizi başkalarıyla karşılaştırmıyor.”

Geçtiğimiz yıl boyunca Raisman, platformunun daha fazla farkına varmış ve değişimi etkilemek için nasıl kullanabileceğini bilmiştir. “Doğru şey için konuşmak için sesinizi kullanmak çok önemli – bu kolay değil ve insanlar buna katılabilir değil, bu yüzden değişim çok umutsuzca ihtiyaç duyuyor” diyor. Yapılması gereken daha çok iş var: “Cinsel taciz her yerde, endüstriden bağımsız.” Me Too “hareketi çoktan sona eriyor – biz sadece sesimizi kullanarak başlıyoruz.”

Nina Agdal, Modada Vücut Şekillendirme Hakkında Konuştu ve Yeni Bir Kampanya İmzaladı

İddia ettiği Cinsel İstismarına Olimpiyat Madalyası Aly Raisman: ‘Sen Hiçbir Şeysin’

Ссылка на основную публикацию
2019