ABD’li alışverişçiler yılda 500.000 knockoff elbise satın alıyorlar ve balo endüstrisi işaretlendi!

balo

Acil moda, çocuklar! Bu balo 2014’in tehlikede olabileceğini duyduk!

Hakkında özel bir rapor Bugün Geçtiğimiz bahar, Amerikalıların her yıl 500.000’den fazla sahte tasarımlı balo elbisesi satın almaları için dolandırıldığını belirtti:

Ve şimdi, balo endüstrisi bu konuda çok işaretli, oturarak almıyorlar..

Balo ve resmi törenlerde uzmanlaşmış üst düzey bir elbise markası olan Mac Duggal tarafından yapılan bir ankete göre, Bette Midler’den Aretha Franklin’e herkesi giydirdiler – balo elbise perakendecilerinin yüzde 68’i bir araya geleceklerini söylüyor. o-Google abluka.

Ne anlama geliyor? Bu, yasal tasarımcı balo perakendecilerinin Google’ı arama sonuçlarındaki web sitelerini bir hafta boyunca dizine eklemelerini engelleyeceği anlamına geliyor. Bu da Google’ı tıkanıklık satan dolandırıcılık sitelerini engelleme konusunda bir şeyler yapması için baskı yapmaktır..

sahte prom dress

Tasarımcı Mac Duggal, “Sahte tasarımcı kıyafetleri Google’ın sahneye gelmesinden çok önce varlığını sürdürdü, ancak arama motoru sorunu daha da kötüleştirdi” diyor..

Nasıl? Dolandırıcılar, kendilerini arama sonuçlarının en üstüne çıkarmak için Google reklamlarını satın alabilir ve tasarımcıların kendi sitelerinden çok sayıda fotoğraf çekebilir..

Önerilen Google abluka web sitesine göre:

Googlebot’un bir haftalık ablukaı büyük ölçüde sembolik bir protestodur. Bu protestonun haftası sırasında Google tarafından bulunmayan yeni sayfalar ve / veya yeni içerikler dışında, önemli bir etkinin olması muhtemel değildir. > Kampanyanın amacı, Google’ın taklitçileri filtrelememesinin, bu web sitelerinin balo-elbise alıcılarını çıkarmasına nasıl olanak tanıdığının bilincinde olmaktır.. Optimal olarak, bu kampanyadaki olumsuz tanıtım, Google’da giyim sahtecilerini endekslerinden filtrelemek için baskı yaratacaktır. Arama devinin de ilaçlarla yapabileceğini gösterdiği gibi. Google, en azından sahtecileri engelleme konusunda Bing ile eşitliğe ulaşabilmelidir.

Bu perakendeci perakendecileri tarafından yapılan bu harekete geçirme hakkında ne düşünüyorsunuz? Sahte bir ürünü çevrimiçi olarak satın almak için hiç mağdur oldunuz mu? Aşağıdaki yorumları bize bildirin!

Ссылка на основную публикацию
2019