4 Cool veci, o ktorých ste nikdy nevedeli o kostýmoch Titanicu (práve v čase pre vydanie Blu-ray!)

“Fess up, kolegovia detí 90. rokov: Videli ste gigantický viac ako pravdepodobne zdravá? Môžete si z každého ústa Jacka Dawsona napísať každé slovo doslovne? Je pôvodný plagát stále visí v detskej izbe v dome vašich rodičov? Potom máme pre vás dobrú správu! Film je dnes uvoľnený na 2D a 3D Blu-ray a my máme nejaké exkluzívne jedlo na kostýmoch na oslavu.

Kostýmna návrhárka Deborah Lynn Scott s nami rozprávala o svojom projekte svojho života ao jedinečných výzvach, ktoré prezentoval. Tu sú štyri fakty zábavy, ktoré sme vykopali práve pre vás:

0910titanic3 fa

# 1: náhrdelník “Srdce oceánu” bol skutočne navrhnutý samotným Jamesom Cameronom. Píše, produkuje, riadi, prerušuje bariéry v animácii … ale vedeli ste, že gigantický režisér bol ten, kto sníval, že veľký náramok s modrým srdcom uprostred filmu? Deborah hovorí: “To naozaj pochádza od Jima, podporovaného historickou dokumentáciou, ktorá bola prevzatá z scenára a mala v tej dobe najväčší diamant na svete, ale Jim naozaj navrhol náhrdelník s množstvom historických referencií.”

# 2: Trvalo to 50 ľudí a 365 dní len na to, aby obsadili obsadenie “Jim Cameron naozaj chcel, aby film bol čo najpresnejší a najpôsobivejší – výrobcovia mali predvídavosť vedieť, že to bude trvať určitý čas na to, aby to bolo správne – takže som mal asi rok vedenia času, čo je naozaj nezvyčajné, “hovorí Deborah. “Začali sme s tímom štyroch až piatich ľudí a cestovali po celom svete, kde sme zbierali vinobranie, ale pomaly sme v tom oblečení mali asi 45 alebo 50 ľudí – nakrútili sme celý film v štúdiu že sme sa postavili v Mexiku a sme mali obrovský sklad, kde bol šatník, s kanceláriami, obchodmi, vlasmi a make-upom, obliekacími plochami.

0910titanic2 fa

# 3: Všetky doplnky nosili oblečenie pod svojim oblečením na natáčanie vodných scén. Logistika je dosť tvrdá na filme tohto stupnice, ale pridáva podvodný prvok a je to úplne chaotické. “Zrazu by sme mali vo vode 700 alebo viac ľudí,” hovorí Deborah. “Museli sme robiť životné vesty pre väčšinu z nich, a to nebolo vždy urobené v jednom sa, takže sme mali obrovskú miestnosť, ktorá bola ako vykurovaný šatník, kde oblečenie by sušiť.Ale všetci nosili mokré obleky. Vezmite si hodiny, aby ste pripravili ľudí. “

0910titanic1 fa

# 4: Tretia trieda bola oveľa zábavnejšia než prvé. “Bolo to naozaj úžasné a zábavné a ťažké robiť veľkú jedáleň, pretože všetko bolo tak podrobné,” hovorí Deborah. “Bolo to veľa kusov a kusov na všetko, vždy sme sa smiať o golier a manžetové gombíky a môžete len blázon s každým posledným detailom.Keď sme mali našu prvú šancu ísť do tretej svetovej triedy, jeden z prvé veci, ktoré sme natočili, bola tanečná scéna s Roseom a Jackom dole a všetci mali taký dobrý čas, pretože to bola taká zábava, iná vec, ktorú mám robiť. “Myslím, že to je moja obľúbená scéna vo filme.”

Titanic vyjde dnes na Blu-ray (skóre vašej kópie tu) a, duh, bude ísť v našich srdciach navždy. Boli ste v tomto filme prvýkrát dámy? Čo si myslíte o kostýmoch? zdieľam!

PLUS … skvelá móda na filme:

  • Šesť najlepších monopostov skrinky na kočky

  • Kúzelný dizajnér Magic Mike si vychutnáva inšpiráciu

  • Nadchádzajúca remake The Great Gatsby bude vyrezávaná v šperkoch Tiffany & Co.!

Fotografie: Paramount
Ссылка на основную публикацию
2019