20 módnych momentov Každé deti z deväťdesiatych rokov si zapamätá hojdanie svojho sveta

Napriek tomu, že 90. a čoskoro sa zdajú byť dosť ďaleko, že my, ktorí sme vyrastali, sme absolvovali plnohodnotné kariéry, rodiny a investičné tašky, som tu, aby som vás informoval, že tisíciletí začali hovoriť o štýlový okamih a nevyhnutné nákupy, ktoré pokrčili svoju históriu a nemôžete ich zablokovať. Keď sme mali možnosť hrať si s niektorými z nových Coachových pádových vreciek, podarilo sa nám priniesť celospoločenskú spomienku na život pre značkové náramky, okolo prvého ročníka vysokej školy. Odtiaľ spomienky na veci, ktoré som chcel tak zlé, od základnej školy, vylieval. Predstavujem tu všetko, doplnené o príspevky zo zvyšku pôvab tím.

tréner wristlet logo

1. Obmedzené príliš mohol byť prvým maloobchodným predajcom, ktorý sa postará o tweens (nie že slovo dokonca existovalo). Najlepšie v obchode sú sukne skryté sukne z bezradný periny a piercingové perá, tiež inšpirované Cher Horowitz.

2. Vstavané podprsenky cítil sa pozitívne revolučný. Spomínam si na svoje obľúbené z expresu.

3. Plošinové žabky pracoval s 99,9 percentami mojich škôl v strednej škole. Vykríknutie na hnedú kožu Reef tie všetky chladné dievčatá v Gainesville, Florida, mali.

4. Srdcový náramok Tiffany a náhrdelník, ktorý popularizoval Elle Woods Právne Blonde, dostal sa do zoznamu želaní mnohých tisícročných dievčat. Tiež prijateľné: fazuľový náhrdelník.

5. Čiapky pre nákladné vozidlá boli najlepšími doplnkami na svete na krátke obdobie, ktoré viedli Paris Hilton, Nicole Richie a ich zástupcovia, circa Jednoduchý život dni. Taktiež do toho môžem zaradiť Ed Hardyho, pretože majú nejakú vážnu zdieľanú energiu.

6. Bebe zhrnuté v hrudníku, bol obzvlášť veľký ku koncu strednej školy a prvých pár rokov na vysokej škole. Bolo to tak bláznivé a dievčenské, že sa nikto nestaral, že sme nikdy nevedeli, ako to správne vysloviť.

7. Abercrombie & Fitch bol značku nosiť (prebebe, ak si spomínam). Boli sme tam pre svojich zenitov chlapcov: prehnanú cenu, vôňu, bezšumové chlapíky určite horúcejšie ako ktorýkoľvek iný vysokoškolák, aký ste kedy videli.

8. Boy-krátke spodné prádlo mohlo by to byť jediný skutočný trend v spodnom prádle, ktorý si pamätám, že mám skutočné nohy. Americký orol mal ten najlepší výber, štíty a dravé výroky boli neobmedzené.

9. Posúvače pedálov alebo výplachy, v závislosti od vašich preferencií. Pri náraze na strednú kôru bola o niečo viac orezaná ako orezaná dĺžka prvá variácia prednosti nohavičiek po generáciu.

10. Sukne opotrebované cez nohavice bol zvláštny druh pohľadu, ktorého pôvody nemôžem umiestniť. Bolo to funky a jeden z mojich prvých pokusov o experimentovanie s módou. Wily obchody tiež predali ich prefab, takže sa nebudete musieť starať o vrstvenie vlastné.

11. Soffe šortky, tiež známy ako šermiarske šortky, boli obrovské ako najvyššia v pohodlnom, uvoľnene pohode-dievča opotrebenia. Naozaj zmenili školské (a letné kempingové) oblečenie kódy na problém: mohli by ste ich zrolovať len akonáhle.

12. Vesty možno by som stratil láskavosť v čase, keď sa vyšla na vysokej škole, ale v dňoch, ktoré predtým prešiel vodičom, som bol o nich všetko. Čím viac máma, tým lepšie.

13. Batohy Jansport, najmä tie s pásikom gobelínovitých kvetov na malom prednom vrecku, boli to prvé vrecko, ktoré si pamätám.

14. Hollister bola predstavená najpodivnejšie kus módnych správ niekedy. Prilepila surfačnú estetiku, ktorú sme všetci dostali vďaka O.C. a Laguna Beach a, hurá, bol ocenený o niečo nižší ako A & F.

15. Vyprážané džínsy bola silueta, ktorá vládla mojej skrine pred strednou školou, len aby bola nahradená jemnejšou topánkou, ktorú sme považovali za evanjelium.

16. Šortky Juicy Couture plávajúce kryty prekonala mi v niektorých ohľadoch postavenie teplákovej súpravy. Dievča nikdy nemôže mať príliš veľa velvet pot, ale všetko, čo potreboval, bol jeden z bez ramienok, pull-na šaty, ktoré nosia cez vaše bikiny.

17. Ruksaky s jedným popruhom boli prakticky nový vynález na strednej škole. Výrobcovia najlepších? Gap, ruky nadol.

18. Uggs sú teraz tak veľké, pochybujem, že sa stretnete s niekým, kto nepozná značku. Ale môj prvý rok vysokej školy v mrazivom chladnom Bostone, boli to nové, nadchádzajúce vec.

19. Náramky boli ďalším rozhodujúcim momentom mojej prvej skúsenosti. Tréner mal trh na uzamknutí a každé dievča, o ktorom som vedel, spoliehal na jednu.

20. Skinny džínsy nebola vždy vec, chlapi. Stále si môžem spomenúť, že som v Austrálii v zahraničí prišiel prvý pár a myslel si: “Čo to sú … prídu do Ameriky?” Rýchlo dopredu až teraz a odpoveď je obrovská áno.

Chápete si to všetko? Mohli by sme pokračovať (a ďalej a ďalej) s ostatnými – všetko, čo nemôžete veriť, že sme zabudli?

Ссылка на основную публикацию
2019