Vyskúšali sme Nadáciu 7 dolárov s čakacím zoznamom 25 000 osôb

Teraz už hádame, že ste počuli o nadácii s čakacím zoznamom 25 000 osôb. Viete, ten, ktorý stojí menej ako 7 dolárov? V prípade, že žijete bez prístupu na internet po dobu niekoľkých mesiacov, sme tu, aby sme vás naplnili: je to veľký problém. Ordinár sa v posledných rokoch rozrástol vďaka cenovo dostupným a účinným produktom starostlivosti o pleť. (Zamyslite sa s retinoidmi s hodnotou 10 dolárov a zvlhčovačmi vlasov s hodnotou 6 dolárov, ktoré sú čestné voči Bohu práca.) Takže keď značka oznámila, že robí svoje prvé kroky v oblasti farebnej kozmetiky s dvoma novými základovými receptami, fanúšikovia sa trochu bláznili a zoznam čakateľov zostal rýchlo.

Dokonca aj pre nás to chvíľu trvá, kým sa na nás dostaneme. Ordinár oznámil, že okrem zoznamu čakateľov na 25 000 osôb dostal objednávky na 250 000 jednotiek založenia iba v prvom týždni jeho uvedenia na trh. Jo. Vzrušenie dokonca narazilo na servery značky, v štýle Kylie Cosmetics.

Načítava

Pohľad na Instagram

Popri lacnej cenovej a luxusnej výmere, zakladateľ spoločnosti Brandon Truaxe zakladá úspech nadácie na transparentnosti značky. Jeho základy sa dodávajú v širokej škále odtieňov (21 presne) a sú bez parabénov, síranov a iných prísad, a sú bez krutosti.

Takže otázka, ktorú ste pravdepodobne zaujímali: Je to hype za to? Mali sme našich pracovníkov vyskúšať dve rôzne vzorce – ľahkú sérovú nadáciu a viac pigmentovanú nadáciu Coverage Foundation – aby poskytli svoje čestné názory. Tu je to, čo si mysleli, spolu s dôkazom toho, ako dobre to trvá celý deň.

FOTO: Emily Kemp

Erin Reimel, asistentka krásy

odtieň: 1,0P Sérová nadácia

myšlienky: Keď máte pochybnosti, vždy si vyberiem najľahšiu možnosť a tento základný odtieň je označený ako “veľmi férové, ružové podtóny” – to som ja v skratke. Moja základná rutina je dosť minimálna a vyhýbam sa čokoľvek s tonou pokrytia, pretože nenávidím pocit, že sedí na koži. Tento sérový základ sa takmer cítil ako starostlivosť o pleť. Použil som ho s vlhkým kozmetickým mixérom a vyliečil som pleť bez toho, aby som sa cítil, ako by som bol pokrytý make-upom. Trvalo to ešte dlhšie ako sedem hodín, ktoré som si otestoval. Práve som pridala trochu korektora pod mojimi očami, aby som sa vyzeral viac bdelý. Pokúšal som sa aj o Coverage Foundation mimo fotoaparát a ja som tak zamilovaný do oboch.

FOTO: Emily Kemp

Rachel Nussbaum, spisovateľka krásy

odtieň: 1,0N sérová nadácia

myšlienky: Páčilo sa mi to! Už som dal svoje meno na bláznivý dlhý čakací zoznam, takže som bol nadšený, že som si to vyskúšal. Pokrytie bolo pekné a bolo to dobré, keď som ho použil s mojim L’Oréal Artist Infallible blender, ktorý milujem za jeho hladkú povrchovú úpravu. Moja koža je veľmi suchá a má určité sčervenanie, takže sa mi páči naozaj zvlhčujúci vzorec, ktorý môžem top s práškom na maximálnu dlhú životnosť. Toto bolo na prvý pohľad trochu práškové, ale bolo dokonale a veľmi miešateľné. Aj keď na konci dňa stratili na olivej časti mojej tváre, trochu ďalšie miešanie prinieslo späť do života.

FOTO: Emily Kemp

Irene Hwangová, módna asistentka

odtieň: Nadácia pokrytia 2.0P

myšlienky: Bolo to hladké, zvlhčujúce, svetlé a nie vôbec drobné. Použil som ho štetcom a pokrytie bolo tak dobré, že som ani nepotreboval použiť korektor. Ale stále mi to dalo rosný povrch. Na prvom pokuse som našiel správny odtieň, čo sa nikdy nestane. Spočiatku to vyzeralo príliš svetlo, ale keď som ho zmiešal, bolo to perfektná zhoda. Zriedkavý moment. Zvyčajne nosím návrhárske nadácie, ale skutočnosť, že je to len 7 dolárov a taká dobrá kvalita mi predala. Potreboval som sa trochu dotiahnuť ku koncu dňa. Som tak zamilovaný!

FOTO: Emily Kemp

Alix Henick, asociovaný riaditeľ, vývoj publika

odtiene: Zmiešané 2.1P a 2.0N sérová nadácia

myšlienky: Nikdy som nenosil základy, len korektor a tónovaný SPF, takže to bolo pre mňa nové. Použil som Sephora Collection Pro Liquid Foundation Brush a kozmetický mixér na vrstvu 2.1P na. Bolo to trochu príliš tmavé, takže som to zmiešal s 2.0N. Potom som práve namočil vlhký kozmetický mixér nad vrcholom pre prirodzený povrch. Bolo to hladké a ľahké a vyzeralo to ako prirodzená pokožka, ktorú mám rád, ale do konca dňa som na mňa trochu mastná. Nepresvedčila ma, aby som začala každý deň používať nadáciu, ale videl som, že sa stáva mojim produktom, keď chcem plné pokrytie svadbou alebo nejakou inou udalosťou, kde som na veľa fotiek.

FOTO: Emily Kemp

Anastasia Walkerová, módna asistentka

odtieň: 3.1Y Coverage Foundation

myšlienky: Zvyčajne som spritz môj obľúbený tvár hmla na krásu mixér a potom len použiť korektor na časti mojej tváre, ktoré potrebujú nejaké pokrytie, ale tento základ pracoval rovnako ako môj normálny korektor. Moja koža vyzerala skôr bez toho, aby vyzerala neprirodzene, a toľko možností bolo super ľahké nájsť tieň, ktorý pre mňa pracoval. To je dosť obrovské. Celý deň to trochu zbytočne, ale cítila som sa dobre v mojej koži.

Súvisiace príbehy:
-Maybelline’s Fit Me! Nadácie sa chystajú oveľa viac – 6 dôvodov, prečo ste vždy vrátili svoju nadáciu – Janelle Monáe o zastúpení v kráse: “cítil som sa z konverzácie, keď sa dostala k kozmetike”

Ссылка на основную публикацию
2019