Táto nadácia prežila Rihannu cez 4 výkony VMA a ten epický Drake Moment

Rihanna mala veľký noc v noci v MTV VMAs. Ak ste sa nestalo chytiť show, tu je rýchly rekapitulácia: Dostala Michael Jackson Video Vanguard Award, a na jeho počesť nikoho, ale štyri epické predstavenia, čo je v histórii VMA neslýchané. Okrem rozbitia na javisku dokončili RiRi štyri výmeny a zmeny vlasov a udržala chlad v drakovej milostnej reči – počas ktorej vyzerala úplne bezchybne. Ak sa zaujímate o to, čo je to možné (nemôžem sedieť 30 minút v aute bez toho, aby som sa topila tvárou, nieto všetko tancovať), vstúpte do Mylah Morales, speváčky na make-up artist, ktorý zdieľal tajný produkt za 10-hodinovou bezchybnou tvárou. Spomenuli sme, že sa začala pripravovať na 2 P.M.?

Tu je vizuálna cesta všetkého, čo jej urobil make-up:

FOTO: Getty Images
FOTO: Getty Images
FOTO: Getty Images
FOTO: Getty Images

“Naša inšpirácia [pre Rihannovu make-up] bola vytiahnutá z starého starobylého hollywoodského pôvabu,” hovorí Morales, ktorý sa s nami podieľal na svojom pláne nálady počas jej prevzatia Instagram včera v noci. “Chtala som, aby jej pokožka vyzerala hladko a krásne, aby zodpovedala jej hodvábnym saténovým šatám.” A to bolo. Aby sa dostala tak hladká, Morales prepracovala kožu RiRi s krémom na tvár 400 dolárov (len to najlepšie pre najlepšie) a Chanel Ultrawear Flawless Foundation. “Potrebovali sme niečo, čo by trvalo v priebehu všetkých svojich vystúpení, ale napriek tomu by malo byť bezchybné,” hovorí Morales. Tu je za zákulisím pozrieť sa na ňu hrať pred veľkou udalosťou. Zatiaľ čo základ je drahý na 60 dolárov, trochu to čestne ide dlhú cestu.

FOTO: Chanel

Chanel Ultrawear Flawless Foundation, 60 dolárov

Ale aj keď nemáte platovú platbu na úrovni Rihanny, Morales nás opustil s týmto tipom, aby sa vaša nadácia stala celý deň: Nadviažte nadáciu s jemným lisovaným práškom uprostred tváre – prečítajte si: vaša T-zóna – bojovať proti leskom. Tu používala Chanel Les Beiges Healthy Glow Sheer Color v č. 40, ale akýkoľvek priesvitný vzorec bude robiť. Maybelline je nový Master Fix Loose prášok je go-to v mojej rutine, a to je len 9 dolárov. Teraz, ak by sme mohli získať tipy na tie tanečné pohyby…

Nenechajte si ujsť: Krása červeného koberca MTV VMA vyzerá, že potrebujete vidieť blízko.

Ссылка на основную публикацию
2019