Táto čarovná francúzska kozmetika značky Just Landed at Target

Je Target transformovaný do parížskej krásy lekárne našich snov? Je to aspoň o krok bližšie. Embryolisse, kultová francúzska make-upová tvorba make-upov, modelov a editorov krásy nemôže žiť bez, práve pristála v obchodoch Target a target.com dnes. Znamená to, že už nemusíte rezervovať let do Paríža, aby ste zásobili svoje výrobky. Cue všetky srdce emoji oči.

Niekoľko dôvodov na zistenie značky, ak ste to ešte neurobili: Umelci z make-upu považujú za týždeň módy a strižnú fotku (je to prakticky v každej sade, ktorú sme kedy videli v zákulisí alebo v zákulisí), jemné vzorce to robia ľahké pre všetky typy pleti tolerovať a ceny sú krádež v porovnaní s inými francúzskymi spôsobmi starostlivosti o pokožku tam. Iba niekoľko voľných produktov sa bude prevážať v obchode, ale väčší sortiment bude uvedený online. Tu sú položky, ktoré sme najviac nadšení:

embryolisse lait creme concentre target

Lait-Crème Concentré, 16 dolárov: Hovoríme to len ako zázračné mlieko, či nie? Krém je vlastne tri produkty v jednom: primer, hydratačný prostriedok a odstraňovač make-upu (dokonca vieme niekoľko ľudí, ktorí ho používajú ako textúru na vlasy). Navyše vzorec je ľahký, taký skvelý pre všetky typy pleti.

embryolisse hydra mat emulsion target

Hydra-mat Emulzia, 40 dolárov: Má pocit, ako by ste nosili olejové škvrny make-upu cez vaše čelo každý deň v poobede? Tento produkt je určený pre vás. Je to hydratačný prostriedok a základný náter, ktorý absorbuje nadbytočný kožný mast a znižuje lesk. Preklad: Váš makeup bude hladší a zostane matný celý deň.

embryolisse micellar lotion target

Micellar Lotion, $ 32: Ak nie ste oboznámení s koncepciou micelárnej vody, možno budete chcieť zapojiť. Sú to tak jemné ako čistiace prostriedky a odstraňovače make-upu, a nemusíte ich opláchnuť (a preto sme prestali umývať naše tváre pravidelnou vodou). Ale tento vzorec má chrpa, harmanček a čarodejnicu – čo znamená, že nielen čistí, ale aj upokojuje.

embryolisse radiant eye target

Umelca Secret Radiant Eye, 45 dolárov: Perfektné nafúknuté oči v jednom balení. Chladiaca tyč na cestách zvlhčuje, znižuje tmavé kruhy a opuchy. Vezmite si ho do vrecka, alebo ho nechajte u svojho stola alebo v nočnom stolíku. Pro tip: Pre silnejší účinok uchovávajte v chladničke.

Súvisiaci: Sledujte tajomstvo krásy supermodelov:

Ссылка на основную публикацию
2019