Princezná Diana prestala nosiť svoj podpis modrý očné oči pre jeden “jednoduchý” dôvod

Princezná Dianová, ktorá má nízky kľúčový vzhľad, vždy zdôrazňovala jej výrazné črty a spôsobila jej žiarivosť: Ona zvyčajne vyrážala na lícne tváre, jemný ružový pery a modré očné linky, ktoré dokonale zodpovedali jej očami. Avšak, keď strávila viac času v očiach verejnosti, Lady Di odišla z modrej výplne v prospech neutrálnejších odtieňov – a teraz jej make-up artist ukáže, prečo sa rozhodla premeniť Dianin vzhľad.

V rozhovore pre Yahoo! krása, Mary Greenwellová, ktorá tiež spolupracovala s Naomi Campbell, Victoria Beckham a Jennifer Lawrence, uviedla, že za výmenou očných línií je veľmi logický dôvod. “Myslím, že béžia a hnedé sú len oveľa krajšie, jednoduché,” povedala, ale dodala, že naďalej zdôrazňuje Diany oči. “Cítila, že nie je potrebné byť príťažlivá, takže si zachovala svoj makeup jemný a vhodný pre túto príležitosť. Milovala prehnané nádherné oči a nosila veľa maskary,” povedal Greenwell.

MUA tiež odhalila, že princezná Diana, ktorá si pamätá, že je “očarujúca, príjemná a priateľská”, často chytila ​​otvory od Greenwella a vyskúšala si nový vzhľad makeupu na seba. “Milovala make-up a milovala experimentovanie.To nebolo až do bodu od zeleného očného tieňa k modrému očné tiene, ale len experimentovanie s spôsobmi, ako priviesť svoje oči von viac.To bolo oveľa viac o naozaj dostať ju vyzerať absolútne krásne všetky čas, “povedala.

Napriek svojej láske hrať s makeupom, neskoro princezná úplne pochopila obmedzenia jej pozície a čo mohla a nemohla nosiť na verejnosti. “Bola niekto, kto sa verejne ocitol, stále sa prezentuje verejnosti,” povedal Greenwell. “Nie je osobitne vhodné pokračovať v zmene vášho vzhľadu každých päť sekúnd, trochu zmenila jej make-up, je to len to, že sa to dramaticky nezmení.Myslím, že dramatická zmena nie je pre niekoho, kto je v Biely dom alebo v kancelárii alebo v kráľovskej rodine, pretože to jednoducho nie je naozaj vhodné. “

Minulý týždeň, na počesť 20. výročia predčasnej smrti Diany, Greenwell zdieľa nádhernú čiernobielu fotografiu jej na Instagram. “Som tak požehnaný, že som strávil toľko času s touto mimoriadnou dámou, ktorá pomohla okrem iného zmeniť príbeh k #HIV.Jej krása a úprimnosť nás všetkých dotkla,” poznamenala.

Načítava

Pohľad na Instagram

Ссылка на основную публикацию
2019