Približne 90 percent hviezd na tomto červenom koberci malo ten istý produkt krásy

Otázka: Čo urobili Hannah Davis, Jenna Dewan-Tatumová (ktorej vyzerala Petra dnes ráno), Carla Gugino a škandálDarby Stanchfield majú spoločné na Večeri korešpondentov Bieleho domu?

hannah davis ardell lashes white house

odpoveď: Všetci mali rovnakú značku falošných rias – Ardell Lashes. Na trhu, ktorý je plný falzifikátov (Nars začína linku na budúci týždeň a pásky MAC a Urban Decay sú bežné v našich make-up taškách), učenie sa, že viaceré hviezdy si zvolili ten istý druh, by mohlo znamenať iba jednu z dvoch vecí: zásielky falošných rias boli poslané každému umeleckému make-upu, alebo sú skutočne že dobrý.

Ukázalo sa – a skončili sme – je to druhá. Takže čo ich robí tak skvelým? Áno, v podstate sú v každej drogistickom obchode a ponúkajú širokú škálu (t. J. Dvojlôžkových a celoplošných a polovičných prúžkov). Ale väčší ťah je ich tuhosť. Sú dosť ľahké na to, aby sa zdvihli a použili, ale boli dosť mäkké, aby sa mohli pozerať a pohybovať sa ako skutočné riasy.

Ak ste nováčik falošný, najjednoduchší spôsob, ako začať, je aplikácia dvoch alebo troch jednotlivých rias na oko, ktoré môžete orezávať tak, aby zodpovedali vašej vlastnej dĺžke biča (držte ich až po líniu pinzety, aby ste zistili, ako veľa nadbytku musíte znížiť pomocou nožníc) a vložte ich niekde do vonkajšej časti rias. Ak chcete umiestniť správne umiestnenie, položte na zadnú stranu ruky guličku s lepidlom na riasy, počkajte 30 sekúnd, kým sa nestane lepkavé, a potom do nej vložte “koreň”. Pozastavenie spôsobí, že lepiace lepidlo bude lepšie ako lepidlo Post-it (kričať na Romy a Michelle), takže si môžete plopiť riasy a opice s nimi, až kým sa nenachádzajú na správnom mieste.

__Zabudovaný odkaz

Tu je presne ako urobiť perfektné mačacie oko__

Ссылка на основную публикацию
2019