Poďme sa rozprávať o MTV “Skiny” – nie o detských pornografických obvineniach, ale o chladných vlasoch

Som si istý, že ste všetci počuli diskusiu okolo novej MTV show “Skins” (ak nie, dohnite tu). Nemohol som pomôcť, ale DVR show, a mám niekoľko pozorovaní zdieľať. 1) Rysy sexuálne scény skutočne robia ma nepríjemné – a to je od niekoho, kto vyrastal na 90210 a nezasvietilo oko na “Gossip Girl”. 2) Napriek tomu je to v skutočnosti dobrý. 3) Je tu niekoľko fantastických vlasov.

Pozerali ste sa, a ak áno, milujete čaj a Michelleho krátke, trhané boby, rovnako ako ja? Pozrime sa.

0128 mtv skins tea haircut michelle haircut bd
0128 mtv skins tea haircut bd
0128 mtv skins michelle haircut bd

Čaj je tmavovlasá dievčina; jej vlasy sú na výstave tak úžasné, tieto zábery to naozaj nerobia spravodlivosťou. Medzitým je na výstave aj veľa báječných kudrnatých vlasov, a to aj vďaka Cadie (top pic) a Betty (spodná snímka).

0128 mtv skins cadie hair bd
0128 mtv skins betty hair bd

Musíte im ich doručiť, pretože neukázali veľa generických vlnobití, čo je pravda?

Čo si dámy myslíte na roztomilé krátke účesy a kučeravé štýly na “Skins”? Zaujíma vás vzhľad, ktorý sa tieto herečky odohrávajú?

* Čo je so všetkými spammi v sekcii Komentáre * Nemocný zo všetkých týchto nepríjemných reklám v sekcii komentárov v poslednej dobe? Tak sme aj my! Stránku pravidelne kontrolujeme a odstránime spam čo najskôr, no nedávno sa objem spamu dramaticky zvýšil. Pracujeme na tom, ako ich natrvalo zablokovať, preto prosím nieste s nami a vedzte, že sme takí tíži, ako sa chcete zbaviť týchto škodcov.

Zatiaľ prosím pokračujte v používaní tlačidla Zneužívanie hlásení na označenie spamu – naozaj vám to pomôže! – a naďalej nechajte svoju skvelú spätnú väzbu nižšie. Ak máte nejaké naliehavé otázky týkajúce sa spamu, kontaktujte nás.

Viac spôsobov, ako získať Glamour:

Stiahnuť ▼ pôvab na vašom iPhone alebo iPad!

Rovnako ako freebies? Zadajte najnovšie hry Glamour!

Zaregistrujte sa do našich informačných bulletinov o móde a kráse, aby ste získali jednoduché štýlové tipy (bude to vaša doručená pošta 10x sexy, sľubujeme).

Ďalšie PS: Vedeli ste, že teraz môžete čítať glamour.com na svojom chytrý telefón ?! Je to konečný buster nudy.

Fotografie: MTV
Ссылка на основную публикацию
2019