OK, čo sa sakra bavilo s Britney Spearsovou poslednou nocou?

Som zmätený o tom, že Britney Spearsová sa stretla na X Factor včera v noci.

britney spears bangs 2
FOTO: Getty Images

LOS ANGELES, CA – 17. DECEMBER: X Factor Judge Britney Spears navštevuje Foxovu “X Factor” finálnu tlačovú konferenciu v CBS Televison City 17. decembra 2012 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Jason Merritt / Getty Images)

Všetci boli roztrhaní a zdalo sa, že boli pokrytý priamo na hlavu.

britney spears bangs 1
FOTO: Getty Images

LOS ANGELES, CA – 17. DECEMBER: X Factor Judge Britney Spears sa zúčastňuje Foxa ‘X Factor’ sezóny finále tlačovej konferencie v CBS Televison City dňa 17. decembra 2012 v Los Angeles, Kalifornia. (Foto: Jason Merritt / Getty Images)

V skutočnosti som bol najprv presvedčený o tom, že to boli videoklipy, ale potom sa pozerá na tento záber zo súboru, ktorý bol prijatý len pred pár dňami, zdá sa, že tieto skutočne rastú zo svojej hlavy:

britney spears bangs 3
FOTO: FOX cez Getty Images

HOLLYWOOD, CA – 12. DECEMBER: Judge Britney Spears na Foxe “The X Factor” sezóna 2 Top 4 živé predstavenie Show 12. decembra 2012 v Hollywoode, Kalifornia. (Fotografie od FOX cez Getty Images)

Práve boli prerušené. Pravdepodobne s burinami. Čo by bolo hrozné. Táto chudobná žena.

Každopádne v teórii nevyzerá zle s náramkami, takže som si istý, že to vyrieši. Niekto potrebuje tieto šteniatka zmäkčiť, ale s pravidelným strihom, a nie pár bezpečnostných nožníc pre deti. Dúfajme, že sa to čoskoro stane.

Fotografie: Getty Images
Ссылка на основную публикацию
2019