Nicole Richie oficiálne hovorí s nami, ako to dokazuje jej posledná zmena vlasov

Pamätajte si čas minulý mesiac, keď sme všetci videli Nicole Richie s modrými vlasmi (zmena z fialových vlasov, ktorá bola jej štýl podpísania neskoro)?

nicole richie blue hair

Nuž, tá modrá trvala len asi 2,5 sekundy – objavila sa vo fialovej tak rýchlo, že sme si mysleli, že sme halucinovali celý incident Smurf. Vážne, ako o deň neskôr bola levanduľa, akoby sa nič nestalo. Fotografie sa však stále nachádzali na internete, čo je dôkaz toho, že sme neunikli myseľ.

Bliknúť dopredu na posledný víkend: Spolu prichádza Nicole Richie s modrými vlasmi.

nicole richie blue hair

Tu sú moje tri teórie o tom, čo sa tu deje.

  1. Možno, že Nicole vlasy sú skutočne neutrálne svetlo šedé, ako sme už videli, ako sa nosia predtým, a ona používa dočasné farby na získanie jasného popu, bez ohľadu na to, aký odtieň je túžba – teda jej schopnosť kedykoľvek zmeniť.

  2. Možno, že modrý odtieň je niečo, čo Nicole detoxizuje pred obnovením fialovej (ako keď ľudia farbia vlasy červené ako polovica bodu medzi brunetkou a blondom, aby spôsobili menšie škody)? Samozrejme, že nie som žiadny farbista na vlasy a je celkom možné, že táto teória nemá zmysel.

  3. Možno robí to s úmyslom, aby sa s nami rozbila, pretože miluje, keď vidí, že všetci hovoria o tom, čo je s jej vlasmi.

Ako som povedal po prvýkrát, nemám rád modrou farbu na Nicole takmer – a zdá sa, že väčšina našich čitateľov súhlasí. Bol by som prekvapený, keby to bolo trvalé.

Myšlienky? Je Nicole Richie práve v tejto chvíli oficiálne naštartovaná so všetkými nás? (Rovnako ako Kim Kardashian vo svojej blond parochni?)

Ссылка на основную публикацию
2019