Manbeauty: Chystáte sa kopať chlapi s veľkými bradami? (Jennifer Aniston Sure sa zdá)

Môžeme prerušiť náš pravidelne naplánovaný program, aby sme o minútu hovorili o mužských vlasoch na tvári? Konkrétnejšie, pokračujúce trendy plné vousy?

0623 justin theroux beard bd

Videli sme veľa tohto zvláštneho vousu, na novom Beau Jennifer Aniston Justin Theroux. Podľa nedávnych prehľadov sa Jennifer zdá byť dosť biť s mužom aj s bradou (Pozrite sa na tento nový obrázok jej nezaujímavej kožušiny.) A samozrejme, jej ex Brad Pitt je známe, že užíva športovú plešatú fuzzu.

Nikdy som nezačal človeka, ktorý mal plné vousy. V skutočnosti som nikdy nenarážal nikoho, kto by mal iné vlasy ako občasné strnisko a možno aj slabý pokus na malú kozia mäso alebo fúzy. Môj otec mal plný vnuk a vypnutý počas môjho života, aj keď, takže mám jemné miesto pre vzhľad, a myslím, že by nevadilo, keby jeden človek mal.

A čo ty: kopáš chlapíkov s veľkými vousmi? Alebo vám podstatné vlasy na tvári trochu odbočia? Dostali ste niekto vradený? Vnútornosť vôbec zasahovala do bozkávania a priťahovania sa?

Viac spôsobov, ako získať Glamour:

NOVÝ! Teraz môžete čítať Glamour na Flipboard!

Stiahnite si Glamour na predplatiteľov iPad-Print, teraz je súčasťou vášho predplatného!

Rovnako ako freebies? Zadajte najnovšie hry Glamour.

Zaregistrujte sa do našich informačných bulletinov o móde a kráse, aby ste získali jednoduché štýlové tipy (bude to vaša doručená pošta 10x sexy, sľubujeme).

Ďalšie PS: Vedeli ste, že teraz môžete čítať glamour.com na svojom chytrý telefón ?! Je to konečný buster nudy.

Foto: Getty Images
Ссылка на основную публикацию
2019