Je to v poriadku, ak vaše prútia vychádza Skinny a Twerpy – Pozrite sa na Taylor Swift to!

Niektorí z nás majú vlasy, ktoré sú plné a husto vyzerajúce, keď sú voľné, ale keď sa dajú do opletu, náhle sa vyzerajú veľmi tenké. Ale Taylor Swift včera vystúpil v Londýne, aby dokázal, že dokonca tenký lil ‘prúžok môže byť veľký na roztomilosť.

0323 taylor swift braid bd
FOTO: FilmMagic

Nikto by Taylora Swifta neovládal, že by mal tenké a chrumkavé vlasy, ale pozrite sa, ako sa na ňom vyčerpával bočný oplet. To pravdepodobne znamená, že jej slávne kudrnaté vlasy sú na jemnej strane, takže keď sú zviazané do šnúrky, ľahko sa stlačia na rozmer. Moja je rovnaká – mám veľa vlasov, ale jednotlivé chĺpky sú v poriadku, takže moje ponytails sú štíhle a moje copánky sú nepríjemné.

Koľkí z vás trpia syndrómom šupiek? Zabraňuje vám to, aby ste ich nosili, alebo si myslíte, že váš štíhly oplet vyzera rovnako roztomilý ako väčší?

Čo je so všetkými spammi v sekcii Komentáre?

Nemocný zo všetkých tých nepríjemných reklám v sekcii komentárov v poslednej dobe? Tak sme aj my! Stránku pravidelne kontrolujeme a odstránime spam čo najskôr, no nedávno sa objem spamu dramaticky zvýšil. Pracujeme na tom, ako ich natrvalo zablokovať, preto prosím nieste s nami a vedzte, že sme takí tíži, ako sa chcete zbaviť týchto škodcov.

Zatiaľ prosím pokračujte v používaní tlačidla Zneužívanie hlásení na označenie spamu – naozaj vám to pomôže! – a naďalej nechajte svoju skvelú spätnú väzbu nižšie. Ak máte nejaké naliehavé otázky týkajúce sa spamu, kontaktujte nás.

Viac spôsobov, ako získať Glamour:

Hej Glamour fanúšikovia, potrebujeme tvoju radu. Chceme vedieť, čo je pre vás dôležité, pokiaľ ide o Glamour a digitálne veci – čo sa vám najviac páči? Čo chcete vidieť viac? Ako a kde chcete prečítať všetky tie zábavné veci? Prosím, vezmite si náš prieskum. Ako zvláštne poďakovanie za zdieľanie budete zadaný, aby ste získali jednu z 45 darčekových kariet iTunes pre prieskum! Viac informácií nájdete v PRAVÁCH.

Stiahnite si Glamour na iPad!

Rovnako ako freebies? Zadajte najnovšie hry Glamour!

Zaregistrujte sa do našich informačných bulletinov o móde a kráse, aby ste získali jednoduché štýlové tipy (bude to vaša doručená pošta 10x sexy, sľubujeme).

Ďalšie PS: Vedeli ste, že teraz môžete čítať glamour.com na svojom chytrý telefón ?! Je to konečný buster nudy.

Foto: Getty Images
Ссылка на основную публикацию
2019