De-frizzers vašich snov

0902 before after frizz bd03

Nemyslím si, že by bolo prehnané povedať, že som osobne otestoval 85 percent anti-frizz vlasov produktov v súčasnosti na trhu. Dostal som jazz o nových vyhladzovacích krémoch a séroch, ako aj ostatní blogeri krásy posadnutí nad sezónne očné tiene palety. Takže si predstavte moje prekvapenie, keď som nedávno počul o dvoch zjavných zázračných robotníkoch, ktorí v súčasnosti nie sú v mojej vlasovej arzenáli.

Budem to predpovedať tým, že poviem: Existuje veľa defrizzers, ktoré robia slušnú prácu skrotiť mi jemné vlasy fluffiness, ale tam je prah frizz, že väčšina nemôže celkom prekonať. Ak máte strach, viete, čo mám na mysli. naozaj dobré veci značne minimalizujú váš čas stylingu, nezvyšujú priľnavosť a trvajú celý deň, aj keď je vzduch vo vzduchu. Títo dvaja zázrační pracovníci sú skutočnými riešeniami, podľa zdrojov, ktorým verím.

Frizové vlasy Miracle č 1: Hlboká krása Hush Frizz Zero Spray.

Bezbožne som poslal túto fľašu mojej mame, ktorá bojovala s vlastnou dlhoročnou bitkou s frizom, skôr ako som to sám vyskúšala. Kto vedel, že je v podstate tekuté zlato? Miluje to toľko, že zachránila posledný kúsok vo fľaši na svadbu, ktorú navštevovala, pretože chcela, aby jej vlasy vyzerali veľmi dobre tento deň. Odvtedy sa rozhodla, že ak skutočne nenašiel ďalšiu voľnú fľašu v mojej skrýši (prepáč, Ma, pracujem na nej!), Bude musieť splniť – zriedkavosť.

Frizové vlasy Miracle č 2: Maxius Beyond Straight.

Ten, o ktorom som doslova nikdy nepočul, kým mi o tom nehovorí môj priateľ Valerie. Jej sestra Mel objavila sprej a hovorí, že je tak dramaticky efektívna, že je “prekvapená, že vláda nezvládla čokoľvek, čo je v nej chemikálie, aby ju použila na nejaký zlý úmysel.” Je to viesť ju k tomu, aby si prisahala z jej blánky a len si vyhradila vlasy. Tiež tieto veci nezlomia banku.

Ktokoľvek iný si myslí, že našiel zázračný zázrak, o ktorom som naposledy vedel?

Ссылка на основную публикацию
2019