Curling Iron Trick musíte vedieť, ako znovu vytvoriť vlny Anny Hathawayovej

Anne Hathawayove vlny boli na mieste v noci premiéra Interstellar. A je tu trik, ako ich dostať, že kaderník za nimi, Adir Abergel, bol dosť milý na to, aby sa o to podelil. Pripravte sa na to?

anne hathway interstellar hair how to

vytvoril vzhľad pre Anne Hathawayovú za premiéru Interstellar ‘s červenými kobercami dnes večer pomocou produktov Leonor Greyl.

Vysvetľuje: “Tajomstvo tohto druhu pohľadu je to, aby sa zvlnené od koreňov až po stredový hrot, čím sa končí koniec, je to skôr vytváranie pohybu a veľmi voľnej vlny, a nie zvlnenie. dajte tomu štýl bez námahy. “

Kroky:

  1. Aplikoval Leonor Greyl Mousse au Lotus Volumatrice z koreňov na midshaft, aby vytvoril objem a pamäť pre štýl.

  2. Vytvoril hlbokú bočnú časť po oblúku jej obočia.

  3. Aplikoval Eclat Naturel na koncoch, aby mu dal trochu viac oddelenia, ale zároveň ochránil vlasy pred tepelným štýlom a potom použil difúzor, aby vlasy úplne vysušil, pričom sa uistite, že vlasy stekali, aby prirodzená štruktúra prešla.

  4. Akonáhle jej vlasy boli úplne suché, použil 3/4-palcové curlingové žehličky a vytvoril jemnú, definovanú vlnu tým, že ju navíjala okolo železa a použila trik.

  5. Odhodil si vlasy, aby dopadol a zakryl polovicu jedného obočia.

  6. Dokončil vzhľad pomocou lakového vlasového spreja Leonor Greyl Laque Souple, ktorý zablokoval celý štýl bez toho, aby ho zvážil.

PS: Makeup artist Kate Lee použila Chanel Intense Eye Pencil in Marine a Chanel Quadra Eyeshadow v Tisse Gabrielle na jej oči, pre tých z vás, ktorí sa zaujímali.

Ссылка на основную публикацию
2019