Beauty Game-Changer Alert: Získajte Dita Von Teese Half-Moon Nails On-The-Go

Spolu s Cynthia Rowleyovou vysokou módou BAND-AIDS, tieto Dita Von Teese tlačové polminónové nechty idú priamo na začiatok môjho dovolenkového darčekov a môj kozmetický cestovný prípad. Kto vedel, že toľko glamu môže byť zabalené do nákupu 10 USD!

1006 dita von teese half moon manicure bd

Dita Von Teese Nails od bozk, 9,99 dolárov, dita.net

K dispozícii v hlbokom, tmavom odtieni červenej, rovnako ako Dita sama nosí, tieto tlačené na nechty “pripomínajú vysoko-módny ročník vzhľad 30-tych a 40-tych rokov” hovorí bozk, ktorý spolupracoval s Ditou na dizajne.

Vedeli ste bábiky, že ženy nosili takéto nechty ako spôsob predĺženia manikúry, keď vyrastal? Je to trochu ako dnešná farba vlasov na ombre!

Rád by som ich ukrýval v mojom kufri ako zálohový plán glam krásy alebo ich nosil na víkend, na pár zábavných podujatí alebo párty.

A čo ty? Mohli by ste doniesť Dita tlače alebo dáte prednosť prirodzenejšiemu vzhľadu, ktorý dostanete z diamantovej manikúry? Alebo nie ste fanúšikom pohľadu na všetko? Znížte komentáre!

Viac spôsobov, ako získať Glamour:

Získajte najnovšie módne aktualizácie cez Twitter na @glamour_fashion

Pozrite sa na naše šikovné Tumblr!

Prečítajte si časopis Glamour na vašich predplatiteľov iPad, teraz je súčasťou vášho predplatného!

Rovnako ako freebies? Zadajte najnovšie hry Glamour!

Zaregistrujte sa do našich informačných bulletinov o móde a kráse, aby ste získali jednoduché štýlové tipy (bude to vaša doručená pošta 10x sexy, sľubujeme).

A viete, že môžete čítať glamour.com na vašom chytrý telefón ?! Je to konečný buster nudy.

Fotografie: Getty Images / Zdvorilosť Kiss
Ссылка на основную публикацию
2019