Ako vytiahnuť kovový lak na nechty ako profesionál

0211 kate winslet bd
FOTO: WireImage.com

Rovnako ako veľa z vás, som prežil cez pekný kovový lesk Kate Winslet nosil na * Oprah a na Zlaté glóbusy *, keď som prvýkrát vysielal o tom. Ale pokaždé, keď som sa pokúsil o strieborný lesk, prsty mi skončili pruhmi – je ťažké, aby sa tieto veci rovnomerne rozširovali. Tak som sa spýtal Kateho manikérka Debora Lippmanna, aby som vám poskytol niekoľko tipov na to, ako urobiť pohľad bez problémov. Tu je jej šalvia rada:

0211 kate winslet nails bd
FOTO: WireImage.com
  • “Začnite čistým suchým hladkým klincom a nanesie sa hrubý náter a nechajte ho vysušiť 2 minúty, potom aplikujte 2 veľmi tenké vrstvy kovovej bielej farby, nechajte každé vrstvy suché 2 minúty medzi sebou. aby ste získali pohľad na prvý kabát. “*

Inými slovami, hrebeňový výplň vám poskytne hladký povrch, na ktorý začnete. Ale skutočným kľúčom je, aby sa to dostalo veľmi tenké, aby ste nemali náhodné hrubé škvrny. Oh, a nebojte sa, ak stále vidíte biele tvoje nechty cez polish-semi-opaque úplne pracuje s týmto nechtovým vzhľadom.

Teraz uvažujem o tom, že by som sa rozhodol pre striebornú bielu farbu, ktorú použila Deborah na Kate, Rapsodia v bielom, pre môj ďalší domáci mani. A možno, len možno, tentoraz môj výsledok vyzerá pekne a rovnomerne.

__

Už niekto z vás odišiel na kovové nechty? Mali problémy s dostatkom rovnomerného chodu? Máte tip na zdieľanie? Biela odtieň odporúčame? Hovoriť nahlas!__

Oh, a hovoriť o nechty, pozrite sa na tieto šesť jemné odtiene, ktoré sú ideálne pre fotografie snubný prsteň (alebo, naozaj, kedykoľvek budete chcieť mäkký necht vzhľad).

Foto: Wireimage.com
Ссылка на основную публикацию
2019