Ako si vyrobiť ploché vlasy prácu pre vás túto zimu

Ak je jedna vec držanie mnohých z nás späť od získania, že všadeprítomný účes hollywoodskej bob, je to strach, že nie je schopný štýl s tým modelom off-duty textúry, s príležitostným ohybom na všetkých správnych miestach a len správne množstvo posteľnej hlavy -y objemu. Napriek tomu, že sme videli niekoľko slávnych krátkych strihov, ktoré sa tento týždeň opotrebovali rovno a rovno, zrazu sa cítime inšpirovaní – nie nevyhnutne konečne dostať rez, ale nosiť naše rovné vlasy ako je. Aký lepší čas roka prijať rovnosť a zaobchádzať s ním ako s cťou, skôr ako niečo bojovať proti celej zime? Dostali sme sa k celebritovému kaderníkovi Marcusovi Francisovi, aby sme dostali nízke vlasy na vlasy (krátke alebo dlho) vyzerať zámerne a báječne, nezabudnite a blah. Tu je niekoľko tipov, ktoré mal zdieľať:

1. Strategicky narovnávajte. Malé šľapanie Vám prinesie vysoký lesk, ktorý je veľkým bonusom na nosenie vlasov – stačí zamerať sa na stred vlasovej šachty oproti vrchu alebo koncom. “Snažte sa príliš silno prežiť oblasť koreňov,” poznamenáva Francis. chcete udržiavať málo prírodné zdvihnutie tam, nemá vlasy lepené na pokožku hlavy. “Otočte teplo na vysoko a prechádzajte stredne dlhú časť vlasov rovnomerne a len raz.”

Taylor swift flat hair

2. Ohnite svoje konce. Ak už nemajú nejakú krivku z vašich strihových strihov a / alebo fúkania, pridajte trochu rýchlym zákrutom. Skončené konce (ako je to vidieť na Taylor Swift vyššie) robia plochý účes dynamickejší, zatiaľ čo preklopený pod (ako Jennifer Lawrence je nižšie) pridať trochu ďalšie leštenie. “Kusy sa odrazia od seba, aby pomohli udržať vlasy len tak visiace,” hovorí Francis. “V závislosti od toho, koľko ohýbate, je ten pocit jemný a prirodzený a veľmi bez námahy.” Všimnite si fotografie, ako sú zákrutky vytiahnuté aj vonné, takže nie sú ponechané na to, aby viseli dostatočne.

Jennifer lawrence flat hair

3. V prípade potreby zväčšite objem. Ak sú vaše vlasy jemné a / alebo tenké, zbaliť ich s výrobkom po praní je stále prospešné, dokonca aj keď idete na plochý povrch. “Ja by som absolútne odporučil, aby ste pridali nejaký zvlhčujúci sprej alebo zahusťovací sprej na mokré vlasy predtým, než vysušíte, aby ste vlasy získali plno,” hovorí Francis. “Dokonca aj vtedy, keď budete mať vlasy, bude každá strunka silnejšia a vlasy sa budú cítiť strašné.”

4. Preskočiť títo Produkty. To znamená, že nie všetky vaše bežné produkty fungujú dobre, keď je super-elegantný cieľ. “Texturizačné spreje a suché šampóny prinesú vo vlasoch viac statickej štruktúry,” zdieľa Francis. A hej, krása obklopujúcej roviny je taká, že nepotrebujete všetky tieto veci.

Viac od Glamour:

Chcete vedieť, čo je trend v kráse teraz? Skontrolujte index bielizne:

Ссылка на основную публикацию
2019