Ako sa dostať Anne Hathaway je vlasy a make-up Pozrite sa z Glamour január Issue Cover!

anne hathaway cover image

Ako úžasná je Anne Hathawayová na našom januárovom plátne? Musím dostať moje ruky na tie slúchadlá stat! Do tej doby budem viac než spokojný s jednou vecou bol schopný dostať moje ruky na – vlasy a make-up ako-priamo od krásy profesionálov sami!

Kaderníčka Sascha Breuer opísala Anneho pohľad ako “mierne punktický a veľmi textúrovaný.” Hovorí to pre krátke vlasy: “Nenúťte to, užívajte si to Krátke účesy sú veľmi nízke údržby Tajomstvo nie je nad štýl, stačí hrať s vlasmi, aby ste dosiahli textúru skrútením, skrúcaním, vyhladzovaním a definovaním jednotlivých častí . “

KROK 1: Postriekajte trochu surfového spreja alebo peny na korene.

KROK 2: Vyfúkajte vlasy pomocou prstov pre prirodzený vzhľad.

KROK 3: (voliteľné) Na zvýšenie špicatého alebo elegantného vzhľadu použite ploché žehličky. Oddeľte ich do malých častí, aby ste ich mohli ľahšie ovládať.

KROK 4: Aby ste dosiahli textúru v štýle, rozstrekujte texturizer priamo na prsty a vyberajte časti, ktoré chcete definovať. Odporúčame: L’Oréal Paríž Everstyle Texture Series Beach Spray.

Pokiaľ ide o vzhľad makeupu od Anny, získali sme kôš od kaderníka Kate Lee. Hovorí: “Annie sa pozrela mladá a svieža. Mia Farrowová už bola veľa odkazov, keď si prerušila vlasy”, povedala som, že som sa rozhodla, že ju budem dávať viac punk-dymového vzhľadu.

KROK 1: Nadácia. “Annie má bezchybnú alabastrovú kožu a môj prístup k jej pleti je vždy rovnaký, používajte čo najmenšiu základňu. Používam navlhčenú hubku na perie výrobku a roztaviť ho do kože, ale je tiež také jednoduché použiť prsty. “

KROK 2: Oči. “Použil som ceruzku, aby sa dostala do vnútra očí a pozdĺž línie ťahu. Potom som sa poklepal na tmavé bridlicové šedé očné tiene až do záhybu a zmiešal sa,” hovorí Lee. “Láska bola zvlnená a jeden plášť maskary bol aplikovaný.” Riešenie, ktoré milujeme? Lancóme Définicils High Definition Mascara v čiernej farbe.

KROK 3: Pysky. “Použil som farbu, ktorá presne zodpovedala farbe pery,” hovorí make-up pro. Náš návrh: Lancóme Rouge v láske v trvajúcom bozku.

Čo myslíte na pohľad krytu Anny Hathawayovej? Milujete to rovnako ako my?

Ссылка на основную публикацию
2019