Táto tehotná žena hlasovala za Hillary Clinton, zatiaľ čo bola v práci

Rýchla: Aká bola najväčšia prekážka, ktorú ste narazili na cestu k hlasovaciemu kabíne dnes? Vstal si naozaj skoro? Bola v kaviarni, kde sa vám páči, aby ste dostali svoje denné kortado na zatvorené? No, boo-hoo pre vás, pretože táto dáma z Boulder, Colorado skutočne hlasovala zatiaľ čo bola v práci. To je pravda – doslovné ľudské dieťa si ju robil veselým spôsobom po narodení, keď bola na ceste k hlasovaciemu kabíne. Povedzte mi, ako ste sa zobudili znova, aby ste hlasovali?

Podľa miestnych novín Denná kamera, Sosha Adelstein mala naplánovať narodenie svojho dieťaťa (dievča, ktorú chce pomenovať Bella Rose) v utorok 8. novembra a.k.a. Napriek tomu, ako každý, kto ešte niekedy prišiel do práce, vie, že deti nepracujú na plánoch svojich matky (alebo na vlády), a tak Adelstein skončil s prácou oveľa skôr, v piatok ráno pred voľbami.

Predtým, ako Adelstein odišiel do nemocnice so svojim manželom, Maxom Brandelom, bola jedna vec, ktorú museli urobiť: odovzdali svoje hlasovacie lístky. Preto sa zastavili na kancelárii grófa, než odišli do nemocnice. Dokonca si zobrali čas na fotografovanie na “samoobslužnej stanici”, ktorá bola postavená v blízkosti volebnej kabíny. (V prípade, že si kúpite jej príbeh, Adelstein zatvára oči na fotografii kvôli bolesti pri práci.)

Malá Bella Rose sa narodila deň po tom, ako uviedol sám sebou hrdý papá Brandel zverejnený na svojej Facebook stránke:

Dieťa je teraz doma s mamou a otcom bezpečne:

Brandel povedal, že on a jeho manželka hlasovali za Hillary Clintonovú.

“Je pre nás skutočne dôležité priniesť našu dievča do sveta, na ktorý sme hrdí,” povedal Denná kamera. “Dúfame, že ľudia si uvedomia riziká spojené s týmito voľbami a vyjdú a hlasujú.” Takže si vezmite stránku z knihy tohto páru a ísť von a hlasovanie-prevádzka alebo pracovné hodiny alebo pracovné bolesti zatraceně.

Ссылка на основную публикацию
2019