Nedávno odkryté video ukazuje Donalda Trumpa chváliť o prenájme ‘krásne’ Teenager

V nedeľu BuzzFeed uviedol, že prezidentská kampaň Donalda Trumpa bola predvolaná za “všetky dokumenty týkajúce sa akýchkoľvek obvinení, ktoré boli urobené počas volebnej kampane prezidenta Donalda J. Trumpa, že podliehal akejkoľvek žene nežiaducemu sexuálnemu styku a / alebo sexuálne nevhodnému správaniu.” Predvolanie prichádza na žiadosť prípadu zahŕňajúceho “Summer Zervos” učeň súťažiaci, ktorý hovorí, že jej prezident pobozkal a chytil ju počas stretnutia v hoteli v Beverly Hills pred desiatimi rokmi. Trump však obvinenia poprel a jeho právny tím sa snaží zabrániť tomu, aby bol občiansky proces, akým bol Zervos,.

Uprostred tejto pivovacej právnej búrky, NowThis odhalil staré video Trumpa – presný rok je nejasný, ale zdá sa pravdepodobné, že to bolo niekedy počas učeň bežal – s nepríjemnou komunikáciou so ženou navštevujúcou seminár, na ktorý prednášal.

Začína so ženou v publiku, ktorá sa od Trumpa pýta, koľko prúdov vlastní a či môže byť letuška. Trump potom zavolá ženu na pódium, objíma ju a ako má ruku okolo pasu jej povie, že je najatá.

Zatiaľ čo žena zostáva vedľa neho, Trump spúšťa anekdotu o teenagerovi, “17- alebo 18-ročnej”, ktorá bola “krásou svetovej triedy”, ktorá požiadala o servírku s jednou z jeho podnikov. Trump hovorí davu, že napriek tomu, že nemá žiadne skúsenosti, rozhovor s teenagerom “pretože bola taká pekná” a potom informovala dav, že mu ponúkol prácu.

Ako Trump dokončí svoj príbeh, žena z publika potom odíde z pódiu, ale nie predtým, ako sa na tvár z Trumpu dostane bozk spolu s prísľubom, že “môže pracovať na svojom lietadle kedykoľvek”.

Zostávajúc sám na pódiu, Trump sa vtedy odráža, keď povedal davu, že ak by žena pracovala v jeho lietadle, bolo by to preňho “ako želanie smrti” a porovnávalo jeho prístup k ženám ako alkoholik, ktorý sa zaoberal ich závislosť. Stačí, aby sa pokožka niekoho preplížila.

Samozrejme, nie je to po prvýkrát, čo sa na filme dokumentuje nevhodná činnosť prezidenta voči ženám. Klip NowThis prichádza tesne za rok po Trumpovej neslávnej “chytiť ich kundičku” Prístup do Hollywoodu klip unikol. Mnohé ženy sa prihlásili, keď tvrdili, že Trump je predátorské správanie, a ak sa príkaz týkajúci sa prípadu Zervosu povoľuje, môže odhaliť veľa.

Ссылка на основную публикацию
2019