Michelle Obama sa práve stal plagátom Valentína pre Baracka – a je to doslova to najlepšie

Niektorí to hovoria s kvetinami, niektorí to hovoria čokoládou, ale Michelle Obama len vyznáva svoju lásku k Barackovi s neuveriteľným playlistom Spotify s 44 piesňami na počesť štyridsaťštyri prezidentov a je to jedna z najromantičtějších vecí, ktoré sme mali videl tento Valentín.

“Happy #ValentinesDay môj a jediný, @BarackObama.Pre oslavu tejto príležitosti venujem vám malý zoznam plagátov Valentína!” napísala v príspevku Instagram. Cue naše slzy.

Načítava

Pohľad na Instagram

Zoznam playlistov sa nazýva “Forever Mine” a na jeho obale je nádherná fotografia bývalého prvého páru. Je to plné krásnych klasických starých škôl, vrátane “Stand by Me” v Ben E. King, “Last At Last” a Barry Whiteovej “Nemôžeš dostať tvoju lásku, zlatko.” Obamové nám však vždy ukázali, že aj oni vystupujú na novú hudbu. (Pamätajte, keď Barack odhalil svoje obľúbené skladby z roku 2017 vrátane piesní Frank Ocean, SZA a J Balvin?) Takže nie sme prekvapení, že Michelle pridal aj džemy ako “Get You” Daniel Caesar a Kali Uchis, “I Found You “Alabama Shakes a” Love “od Kendricka Lamara a Zacariho a hudbu od John Legend, Beyoncé a Ed Sheeran.

Nemôžeme povedať, že šokujúce gesto je úplným prekvapením – Michelle a Barack nás už dávno v láske k láske s ich verejným prejavom lásky. Späť v roku 2014 Michelle zdieľa nejaký sladký pohľad na to, ako pár zachoval romantiku v ich 25-ročnom manželstve: “Keď deti idú do postele a po tom trochu čítajú, sme zvyčajne stočený , a my sa budeme pozerať na spoločnú show, alebo budeme hovoriť a doháňať, nie je nič veľké, ale to je to, čo manželstvo je asi nie je veľké, splashy stuff.Is to len malý každodenné zdieľanie a rutiny a rituály, ktoré stále máme. “

Medzitým Barack dvakrát zverejnil rovnako rozkošný obraz o ňom a Michelle s nadpisom, ktorý hovorí: “Happy Valentine’s Day, @ MichelleObama, robíte každý deň a každé miesto lepšie.” Začiatkom tohto týždňa tiež spôsobil, že sme sa zbláznili, keď sa vrhol nad odhalením Michelleho oficiálneho portrétu, ktorý maloval umelec Amy Sherald. “Amy, chcem vám poďakovať za to, že ste tak nádherne zachytili milosť a krásu a inteligenciu a šarm a žravosť ženy, ktorú milujem,” povedal.

Načítava

Pohľad na Instagram

Povedzme to len – Michelle a Barack sú špičkové ciele vzťahov. Nie sme prekvapení, že iné páry dokonca znovu vytvorili niektoré z ich mimoriadnych okamihov. Teraz nás ospravedlňte, kým tento zoznam prehráme niekoľko hodín ….

Ссылка на основную публикацию
2019