Kráľovná Alžbeta II. Mala ísť pozrieť na jej hodinky, kým čaká na túru, aby prišla na čaj

Zatiaľ čo obrovské dieťa Donalda Trumpa preletelo cez londýnsku oblohu, aby protestovalo proti svojej návšteve (áno, stalo sa to), kráľovná Alžbeta II. Ukončila náročný týždeň kráľovských aktivít hosťovaním amerického prezidenta a prvej dámy Melanie Trumpovej pre piatkový čaj vo Windsore hrad.

A práve v prípade, že sa zaujímate, je to ten istý hrad, kde sa v máji konali svadobné slávnosti princa Harryho a Meghana Markleho.

Prezident a prvá dáma prišli na zámok v Range Rover vedenom dvoma úradníkmi. Manžel kráľovnej, princ Philip, v minulosti sám viedol sám zahraničných hodnostárov, ako to urobil s Barackom a Michellom Obamom už v roku 2016. Ale podľa prieskumu Bieleho domu nebol ani princ Philip, kráľovskej rodiny.

Kráľovná pozdravila páru, ktorý nosil modrý denný kabát so zodpovedajúcim klobúkom nad žltým a modrým kvetinovým oblečením a nosiacim jeden z jej podpisových čiernych vrecúšok. FLOTUS navyše nosil bledú sukňu Dior, podľa CNN Kate Bennettovej, ktorá tiež poukázala na to, že Trump nosila Dior, keď sa stretla s princom Harrym na minuloročných Invictus Games. Po niekoľkých rýchlych rukách, prezident a prvá dáma stáli za národnú hymnu v USA, rozdávali svoje srdcia.

 President Of The United States And Mrs Trump Meet HM Queen
FOTO: Chris Jackson / Getty Images

Zatiaľ čo sa počas pozdravu objavili všetky úsmevy, zdá sa, že Trumpy pravdepodobne ponechali kráľovnú čakajúcu na príliš dlhú dobu, pretože bola spozorovaná, keď sledovala hodinky, keď boli ešte stále vo vzduchu a prichádzali vrtuľníkom.

Trumpovia sa zdalo, že sa prikročia ku kráľovnej. V skutočnosti ju však nevyžaduje jej majestátnosť, najmä pre hlavy štátov, podľa CNN. Po krátkej prechádzke všetci šli dovnútra na čaj.

Twitteru, samozrejme, mali nejaké myšlienky na stretnutie – najmä preto, že sa to odohrávalo tak, ako to dopadalo na fanúšikov cez rybníček: V piatok ráno bolo ruským štátnym príslušníkom odovzdaných obžaloby ministerstvom spravodlivosti ako súčasť osobitného advokáta Roberta Muellerovo vyšetrovanie v Rusku.

A niektorí si mysleli, že Trump porušil protokol tým, že počas svojej prechádzky zablokoval kráľovnú.

Pokiaľ ide o to, čo Trump a kráľovná diskutovali o čaji? Zatiaľ žiadne slovo. Ale je možné, že diskutoval o tom, ako sa Baby Trump šplhal, aby sa cítil ako “nevítaný”.

Ako bunda Melanie Trumpovej neúmyselne zvýšila peniaze pre demokratov

Ссылка на основную публикацию
2019