História Donalda Trumpa o volaní žien “má len dlhšie

V utorok Donald Trump odišiel na Twitter, aby vyhodil svojho bývalého asistenta Bieleho domu Omarosu Manigault Newman a nazval ju “nízky život” a “pes”. Manigault Newman – v súčasnej dobe propaguje rozprávač, pomätený, o svojom čase pracovať pre prezidenta – povedala v posledných dňoch, že plánuje spolupracovať s vyšetrovaním špeciálneho poradcu Roberta Muellera o ruskom tajnom tajomstve a tiež vydala nahrávky Trumpovho vedúceho personálu Johna Kellyho, ktorý ju odpálil v Bielom dome situačnej miestnosti.

“Keď dáte bláznivý, plačúci nízke životy prestávku a dáte jej prácu v Bielom dome, myslím, že to jednoducho nefungovalo,” povedal Donald Trump. “Dobrá práca generála Kellyho za rýchle vystrelenie toho psa!”

Šokujúce, určite, ale ešte viac: Nie je to prvýkrát, čo Donald Trump označil za ženy ako zvieratá. Počas svojej kariéry vyháňal urážky na “psoch” u ľudí, s ktorými nesúhlasí, a zatiaľ čo jeho zoznam zahŕňa niekoľko mužov (Steve Bannon a Mitt Romney), je to tiež stohované so ženami vrátane novinárky a podnikateľky Arianna Huffingtonovej je pes, ktorý mi nepravidelne komentuje “) a herečka Kristen Stewart (” Robert Pattinson by nemal vziať Kristen Stewart, podviedol ho ako pes a urobí to znova – stačí sledovať. “) Spisovateľ Gail Collins tiež raz tvrdil, že Trump napísal “Tvár psa!” Nad jej obrazom po tom, ako videl stĺpec, o ktorom si myslel, že je neplatený.

Trump tiež opakovane volal ženy ošípané a komentoval ich vzhľad. Počas prvej republikánskej debaty moderátorka Megyn Kellyová povedala: “Vyzvali ste ženy, ktoré nemajú radi tučné prasiatka, psy, sloboty a nechutné zvieratá.” Váš Twitter účet … “. Trumpová sa prerušila a povedala: “Len Rosie O’Donnellová.” (Povedal, že O’Donnell bol “veľký, tlustý ošípaný”, “nechutný prasiatok” a “skutočný porazený” po nesúhlasu, ktorý mali v roku 2006.) Ženy, ktorých fyzické vystupovanie sa posudzuje od svojho bývalého politického rival Carly Fiorina a Ranný Joe hosť Mika Brzezinski celebrity ako Heidi Klum a Angelina Jolie. A nezabúdajme na čas, ktorý bol chytený na rok 2005 horúcom micovi, ktorý povedal, že by mohol uchopiť ženy “za mačičku”.

Nepriateľské trhliny a nepriateľstvo Trumpovcov voči ženám nemusia byť nič nové, ale mnohí kritici rýchlo poukázali na to, že volanie Manigault Newmana pes môže tiež čítať ako rasovo nabité. Urážka prichádza po tom, čo Trump napadol ostatné farebné ženy, vrátane Maxine Waters, ktorých označil za nízke IQ. Zdá sa, že dodáva aj paliva k obvineniam Manigault Newmana, že počula pásku prezidenta pomocou N-slova, kým bol na svojej bývalej reality show, Učeň, na ktorých sa Newman zúčastnil v roku 2004.

Trump poprel obvinenia v sérii tweets v pondelok, píšu, “@ MarkBurnettTV volal povedať, že neexistujú žiadny TAPES učeň, kde som použil také hrozné a odporné slovo, ako pripisuje Wacky a Deranged Omarosa. to slovo v mojej slovnej zásobe a nikdy to nebolo.Zostavilo to Pozrite sa na ňu Mnoho nedávnych citátov hovorí …. také úžasné a mocné veci o mne – skutočný šampión občianskych práv – až kým ona vypálená.Omarosa mala Nula dôveryhodnosť s Médiá (nechceli rozhovory), keď pracovala v Bielom dome, a teraz, keď hovorí o mne zle, budú s ňou hovoriť.

Ссылка на основную публикацию
2019