Anthony Scaramucci má nejaké vlasy a make-up poradenstvo pre Sarah Huckabee Sanders

V prípade, že ste to vynechali, tím komunikácie v Bielom dome zažil minulý týždeň veľký rozruch, keď tlačový tajomník Sean Spicer oznámil, že odstupuje od svojej úlohy. (Ohlásený) dôvod: nebol spokojný s novým výberom prezidenta pre riaditeľov pre komunikáciu, finančník Anthony Scaramucci z New Yorku.

Scaramucci sa však zdá byť presvedčený o svojej novej práci a dokonca sa objavil na CNN Štát Únie v nedeľu diskutovať o najnovšom vývoji v Bielom dome. A podobne ako jeho šéf, Scaramucci si vzal na seba nevyžiadané pripomienky k ženskému vzhľadu – konkrétne novozvolenej tlačovej sekretárke Sarah Huckabee Sandersovej.

Začal tým, že chválil Sanders, povedal, že robí “skvelú prácu” a je “neuveriteľne teplý” a “neuveriteľne autentický”.

“Pre Sarah Huckabeeová chcem urobiť všetko, čo je v jej silách, aby som sa na ňom zlepšila,” povedal Scaramucci Štát Únie hosť Jake Tapper. “Myslím, že je teraz fenomenálna, ale ako každý športovec, ktorý trénuje na olympijské hry, musíme každý deň postupne zlepšovať.”

On potom pokračoval do podrobností, ako si myslí, že Sanders sa môže lepšie, povedal: “Jediné, čo som sa opýtal Sarah-Sarah, ak ste sledoval, som miloval vlasy a make-up osoba, ktorú sme mali v piatok, chceme aj naďalej používať vlasy a make-up. “

Scaramucci neskôr vysvetlil svoje pripomienky k Twitteru a povedal, že sa na to odvoláva jeho vlasy a make-up, nie Sanders ‘.

Ale aj keď Scaramucciho slabá obrana je pravdivá, nemožno poprieť, že v Trumpovom bielom dome stojí za ženu veľa spoločného vzhľadu. Napokon, koľko írskych reportérov, prvých francúzskych dámy a súťažiacich krásy sa Trumpovi nepohodlalo s jeho nezvaným komentárom o ich fyzickom vzhľade? A pokiaľ ide o ženy, s ktorými nesúhlasí – alebo, presnejšie, cíti, že je ohrozená – prvou obrannou líniou Trump je napadnúť ich vzhľad (pozri: Mika Brzezinski, Hillary Clintonová a Carly Fiorina). hoci New York Times že hlavný zamestnanec spoločnosti Trump, Reince Priebus, sa obáva, že Scaramucci nemá “potrebné organizačné alebo politické skúsenosti”, ak jeho poznámky z tohto víkendu nie sú nejakým náznakom, zapadá priamo do Trump White House.

Ссылка на основную публикацию
2019