5 otázky týkajúce sa kariéry s radosťou Oh! Design Star Joy Cho

Ak ste strávili päť minút na Pinterest, pravdepodobne ste niečo zopakovali od Joy Cho. A ak ste o ňom nepočuli, boli ste na internete? Ako grafická dizajnérka, Joy pôvodne začala svoj blog, Oh Joy !, ako kreatívny obchod medzi pracovnými miestami. Ukázalo sa, že jej atraktívne, prístupné a kreatívne nápady ju urobili najsledovanejšou osobou na Pinterestu, s dnešnými viac ako 13 miliónmi nasledovníkov. Ako keby to nestačilo, Joy je najpredávanejší autor, má prosperujúce kanál YouTube, navrhuje celý rad produktov, konzultácie s poprednými spoločnosťami, a ako vy všetci pravidelní čitatelia Toast blogu vedia, 16. marca, ona “Debutujem na Targe. (Je to prvýkrát, čo značka spolupracuje so špičkovými pintermi na Pinterest, aby vytvorila kolekciu inšpirovanú pinners.) Oh, a má najviac rozkošný dvojročný dievčatko Ruby. Tu zapĺňa medzery o živote ako kráľovná Pinterest.

potešenie cho

Vec, ktorá ma dostala dopredu, bola…

Spustenie môjho blogu. Keď som začal Oh Joy v roku 2005, blogy neboli práca – boli považované za bočný projekt alebo koníček. Málokedy som vedel, že môj blog bude slúžiť ako môj primárny marketingový nástroj, keď som prvýkrát začal svoju prácu neskôr v tom roku. A odvtedy mi to veľmi pomohlo tým, že mi dalo miesto na zdieľanie svojich nápadov s ostatnými a zdieľam s nimi, na čom pracujem.

Najhoršia finančná chyba, ktorú som urobil, bol…

Spustenie produktovej rady, keď som nemal dostatok peňazí na to. Začal som v roku 2007 kancelárskymi linkami a väčšinou použil kreditné karty na financovanie výroby. Bolo to v čase, keď sme s manželom a mnou boli tak zlomené, že pridanie tohto dlhu k nášmu nedostatku finančných prostriedkov jednoducho nebol dobrý nápad. Našťastie sa linka dobre predávala a ja som dokázala splatiť dlhy. Ak by som to však dokázal urobiť inak, ušetril by som viac peňazí pred rozšírením tejto časti môjho podnikania.

Keby som nebol v tejto práci, tak by som…

Buďte inštruktorom bojových umení pre deti. Som čierny pás druhého stupňa a učil som deti, keď som bol na strednej škole.

Kvalita, ktorú tajne obdivujem v iných, je…

Tí, ktorí chodia do rytmu vlastného bubna a je jedno, čo ľudia myslia.

Jedna vec, ktorú by som povedal dizajnu a dekorácie nováčikov, ktorí chcú urobiť skvelý prvý dojem, je…

Buďte jasní z hľadiska vášho pohľadu. Či už ide o štýl, ktorý sa vám páči, alebo o štýl, v ktorom máte dobré vytvorenie – alebo ideálne oboje – uistite sa, že tieto štýly vyjadrujete tak, ako vy zdobíte, ako sa obliekate, a spôsob, akým prezentujete vašu značku. Neskôr vo svojej kariére môžete ukázať viac všestrannosti a rôznych štýlov, ale na začiatku skutočne chcete, aby ľudia videli, aké sú dobré v jednej veci a že stojíte za to, že ste si vybrali tento vzhľad / štýl.

Môj štýl sa v priebehu rokov vyvinul na farebné, náladové a plné farieb a vzorov. Mám kolekciu s party s Target spustenia 16. marca, ktorý prináša, že estetický k životu vo forme party tovaru pre Target zákazníci sa tešiť.

Jeden dizajn trik skoro všetko môže zvládnuť…

Zmiešanie a zhodné vzory! Môže sa to zdať ohromujúci na prvý pohľad, pretože nechcete vyzerať ako by ste sami na sebe v tme, ale keď sa dostane vytiahol dohromady, to môže cítiť posilnenie a vám umožní mať viac zábavy pri obliekaní alebo zdobení svojho domova. Kľúčom je miešanie stupnice-a.k.a. veľkosť – vzor. Napríklad nechcete zmiešať vzor jumbo-bodky s jumbo kvetinovým vzorom. Namiesto toho premiešajte jumbo kvetinový vzor s malým polka-dot vzor. Pri zmiešaní vzorov sa pokúste mať aspoň jednu z farieb v vzorkách rovnakú. Týmto spôsobom majú pocit, že idú spolu bez toho, aby boli úplne rovnaké.

Ссылка на основную публикацию
2019