Zooey Deschanel Kendi Bangs Keser! (Onu sev.)

Zooey Deschanel onun güzellik imzasını açıklıyor: patlama. Oraya gitmene bile ilham verebilir.!

zooey deschanel bangs

Patlattığımı söyleyebilirsin. Onları hiç bırakabilir miyim? Bende, belki bir rol için belki de olabilirim – ama gerçekten onlarsız kendimi hissetmiyorum. İlk harekete geçtiğimde, biraz bukalemdum ve farkedilemezdim. Bu yüzden kimliğimi oluşturmaya yardım etmek için bakışımı kullandım. Şimdi insanlar beni patlama olan kız olarak tanıyor. Herkes için değiller ama benim için çalışıyorlar..

Her şey iki yaşında başladı, benim ilk saç kesimimde, stilist dalgalarımın önünü kızak, yüz-çerçeveli saçaklara ayırdı. O zamandan beri hayatımın çoğunu patlattım. Saçımı ve makyajımı yapmak için ablam Emily’den daha çok şey yaptım. Makyajsızdı, bütün savaş botları ve elbiselerdi (doksanların ortasıydı). Diğer yandan, saçlarımda her zaman özel bir şey var: Onu çok seviyorum. Kesmek, patlamalarımdan başka, bir fedakarlık yapmak gibi hissettirir. Patlamalarımı birkaç kez büyütmeyi denedim, ama asla sıkışıp kalmadı. Her çeşit şekle ve uzunluğa göre biçimlendirildiler. Şimdi nasıl göründükleri ve hissettikleri konusunda çok spesifikim.

Orada bir ton patlama ilham var; Ben, Audrey Hepburn ve Linda Ronstadt’ı her zaman sevdim. Eski, pixie-kısa patlamaların kraliçesiydi; İkincisi kalın, ciddi bir saçmalıktı – benim şu andaki vibe. Kadınların kendi tarzlarını nasıl şekillendirdikleri üzerine sürekli olarak notlar alıyorum (Birinci Kadın – bu harika!). Pantene spokesmodel konseri için heyecanlandığımın sebeplerinden biri; Saçlarıyla yeni şeyler denemek için kadınlara ilham verme fikrini sevdim.

Patlamalarm her zaman onlara sorduğum bir ticari marka haline geldi. Bu yüzden resmen nitty-gritty ile rekorlara devam etmek için:

__1. Künt patlamalara sahip olduğum bu yanlış anlama var gibi görünüyor. Makasla inceltilmiş veya makasla eğilmiş ağır patlamalara sahibim. Onları asla künt takamazdım – saçlarımın çok fazla hacmi var, ve stil yapmak imkansız olurdu.

__2. Onları şekillendirmek, yüksek bakım gerektirmez. Benim kuaförüm Shelley Brien (birlikte çalıştıkça) Yeni kız) Onları keser ya onları düz-kuru ya da yuvarlak bir fırçayla üfleyerek kurutmama izin verir, sonra biraz styler ile bitiririm (Pantene BB Créme’i severim).

3. Profesyonel bir programa katılmak için zamanım olmadığında onları kendim keseceğim. Ama eğer öğrendiğim bir şey varsa, bunu kendi başınıza yaparak incelik alır. Makas alıp koşamazsın

Dümdüz. Ve tekniğimi sorma – bir kadın asla söylemez!

– Simone Kitchens’e anlattıTakip et Yeni kız Star Zooey Deschanel (ve onun saç) Twitter ve Instagram: @ZooeyDeschanel.

Fotoğraf: Ellen von Unwerth
Ссылка на основную публикацию
2019