Winnie Harlow, ‘Vitiligo Sufferer’ etiketleme için bir gazete çıkardı

Winnie Harlow başarılı bir model. Winnie Harlow ayrıca, cildin pigmentasyonunu kaybetmesine neden olan bir durum olan vitiligoya sahip bir kadındır. Ne var ki, Winnie Harlow, Londra gazetesine son zamanlarda verdiği gibi vitiligodan bir “acı çekme” modelidir. Akşam standart yayınından sonra bir fotoğraf başlıkta “Kanadalı vitiligo hasta” olarak nitelendirdi.

Harlow Pazartesi günü Instagram üzerinde bulunan bulanıklığın bir fotoğrafını, durumuyla nasıl tanımlanmadığının bir açıklamasıyla birlikte yayınladı. “İnsanlara, farklılıklarının onları DSÖ olduklarını göstermediği konusunda SUCCEEDING bir şey varsa,” diye yazdı..

“Vitiligo Sufferer” veya “Vitiligo’dan Suffers” ile biten her başlıktan bıktım. Acı çekiyor musun? Tek sıkıntılarım olan şey, manşetleriniz ve insanların sahip olduğu kapalı akıllar. güzellik standardı olduğunda güzellik standardı akıllarına kilitlendi! Plaj o gün lanetlenmişti, acı çekecek bir şey yok! “

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Harlow konuya ilk defa girmedi. 2016 yılında söyledi ELLE Kanada, cildi hakkında konuşmaktan “çok hastaydı”. “Ben tam anlamıyla bir insanım. Bende seninle aynı beynim var, seninki gibi tenimin altında bir iskelet var. O kadar da ciddi değil” dedi..

Yine de medyadaki görünürlüğü vardır Bu durumla yaşayan diğer kadınlar üzerinde olumlu bir etkiye sahipti. Son olarak, Vitiligo olan 27 yaşındaki bir aktivist olan Jesi Taylor’un dediği gibi çekicilik, “Avrupa güzellik standartlarının daha çeşitli güzelliklerin görülmesi için yer açmak üzere sökülmesi gerekiyor. Winnie ve Amy [Deanna] gibi modeller bunu yapıyor.” Bununla birlikte, tartışmak için kullandığımız dil, bazı alıcıları kullanabilir..

İlgili Öyküler:
-Vitiligo ile Kadınlar Sonunda Görülen Duyuyor
-CoverGirl’in Yeni Temel Reklam Özellikleri Vitiligo İle İlk Modeli
-Bu, Büyük Bir Güzellik Markasının Yüzü Olmak Üzere İlk Model

Ссылка на основную публикацию
2019