İşte tam olarak nasıl Harley Quinn gibi makyaj yapmak

Yani, bu Cadılar Bayramında Harley Quinn olarak gitmek ister misin? İyi. Hakaretçileri görmezden gel. Harley Quinn’in bir sebepten ötürü yılın en iyi Googled Halloween kostümlerinden biri olduğunu söylüyorum. Harley’in saçları ve makyajı o kadar soğuk ki, acıtıyor, tavrı her şeydir. Harley temelli mi gidiyor? Muhtemelen. Ama ne olmuş yani? Bu sene kostümlerinizin balkabaklık baharatına sahip çıkın ve karşılaştığınız herkese “Hey, puddin!” Diye bağırarak gidin. Bu kırmızı ve mavi göz farı gururla giyin.

Bu nedenle aklımızda, en üst düzey Harley Quinn’e ulaşmanıza yardımcı olmak için Eğitim ve Sanat Direktörü Lijha Stewart (“Cadılar Bayramı Kraliçesi” olarak da bilinir) için Make Up for Ever ile birlikte çalıştık. Tam adım adım eğitici için okumaya devam edin.

Zorluk seviyesi: Süper kolay. Bazı makyajlarda lekelenebilir ve saçlarınızı ikinci sınıf tarzı pigtaillere atabilirseniz, bu sorunu çözemezsiniz..

Gerekli süre miktarı: Bir saat, max.

İhtiyacınız olan şey:
-En sevdiğin mat temeli
-Bir kontur sopa
-Mat, gevşek toz
-Vurgulayıcı
-Pembe bir allık
-Seçtiğin kaş silahın
-Kırmızı ve mavi göz farı
-Siyah ve beyaz göz kalemi
-Kırmızı ve mavi göz parlaması (isteğe bağlı)
-Scotch bant (isteğe bağlı)
-Yanlış kirpikler (isteğe bağlı)
-kırmızı ruj
-Pamuk temizleme bezi
-Siyah sıvı eyeliner
-Kırmızı ve mavi saç tebeşir veya saç boyası

Şimdi, Harley’inizi alalım…

FOTOĞRAF: Katie Friedman

Her ne kadar Harley’in cildi filmde gerçekten solgun olsa da, hayatı daha fazla ve giyilebilir kılmak için birkaç önemli alanda şekillendirdik. Elmacık kemiklerinizi, saç çizginizde, dudaklarınızın altında ve yakalı kemikleriniz üzerinde bir çubuk çekin. Parmaklarınızla veya parlatıcı bir fırça ile karıştırın.

O açgözlü, yıkanmış bir görüntüyü hala yakalama çabasıyla, her şeyi mat, gevşek bir tozla ayarlayın ve vurguyu stratejik bir minimumda tutun, sadece kaş kemiğinizin altında ve gözlerinizdeki iç köşede yer alan belirli yerlere yerleştirin..

Bizim favori şekillendirme kitleri: Hiç Pro Şekillendirici Palet için Makyaj, 45 $; E.l.f. Kontur Paleti, 6 $

FOTOĞRAF: Katie Friedman

Stewart, “Hafif veya kıtık kaşlar için,“ Bir balmumu ile başlamak en iyisidir, böylece çubuklardan sonra koyduğunuz herhangi bir renk, ”diyor. Bir spoolie fırçası ile, balmumu hafif bir kaplama uygulayın ve tüyleri yukarı ve dışa doğru fırçalayın. Daha sonra, açılı bir fırça ile, istediğiniz gölgeyi hafif vuruşlarda uygulayın.

Favori kaş ürünlerimiz: Faydalı Kozmetik Goof Proof Kaş Kalemi, 24 $; Maybelline Göz Studio Brow Drama Şekillendirici Kaş Maskara, 7 $

FOTOĞRAF: Katie Friedman

Harley’in gözünü almanın hilesi, gölgeni nasıl bulaştığın konusunda değil, kullandığın pigmentle ilgili. Düzenli gölgeler harika ve bazen yoğun bir renk kazanımı sunarken, burada bir kremayı tercih etmeniz en iyisidir. İsterseniz parmaklarınızla tam anlamıyla buğulayabilirsiniz, ancak orta boy bir göz farı fırçasının üzerine koyabilirsiniz. Bu yapışan efekti elde etmek için, fırça uygulamanızda hangi renkten vazgeçtiğinizi ilk uygulamadan alın ve dışarı doğru ve aşağı doğru sürükleyin. Oh, kırmızı ve mavi için iki farklı fırça kullanmayı unutma. Onları karıştırmak, her iki rengi de çamurlu hale getirecektir..

Şeklinizi oluşturmayı tamamladığınızda, görünümü ayarlamak için tablonun üzerindeki fareyle eşleşen katmanı seçin. Ayrıca toz gölgelerinizle sert lekeleri karıştırmayı daha kolay bulabilirsiniz..

Mavi ve kırmızı göz farılarımız: Kırmızı ve Mavi Her Kadar Aqua Krem Gölge için Makyaj, 23 $ her biri; Rust ve Peacock cinsinden NYX Jumbo Göz Kalemi, her biri 4,50 TL

FOTOĞRAF: Katie Friedman

Gözünüze biraz boyut katmak için ince bir siyah göz kalemi katlayın ve uçucu bir etki yaratmak için kenarlarından duman atın. Sonra küçük bir miktar siyah gölge alın ve dış köşeye bir karıştırma fırçası sürün. Üstüne çıkmak için bebek benzeri bir etki için su hattınıza beyaz kalem ekleyin.

En iyi siyah göz makyaj ürünleri: M-10’da Ever Aqua XL Kalemi İçin Makyaj, 21 $; Ebedi Siyah L’Oréal Paris Infallible Göz Farı, 8 TL

FOTOĞRAF: Katie Friedman

Şimdi, dağınık ama en eğlenceli kısmı için: Glitter! Mavi ve kırmızı pigmentlerinizi elinize aldıktan sonra, her şeyden önce, düz bir gölge fırçasını ıslatın. Her defasında parıltıya daldırmadan önce bunu yapmak istersiniz, bu yüzden minimum düzeyde serpinti var. Parıltınızı uygularken, zamanınızı ayırın ve fırçanızı ıslatmaya devam edin. Yavaşça oynatın ve göz farı ile yaptığınız şekli izleyin – burada yaratıcı olmaya gerek yok. Pro ipucu: Herhangi bir lekenin yerinden çıkması halinde, bunları Scotch bant kullanarak temizleyin.

Ulaştığınız ışıltı düzeyinden memnun olduğunuzda, maskara uygulayın ve (isteğe bağlı) kirpikleri ekleyin. (Falsi uygulayan hile sayfamız, burada.)

Glitter ile takıntılıyız: Kırmızı ve Mavi Her Şey için Glitter, Her biri 15 $ Make Up; Kırmızı ve Mavi Her Obsesif Kompulsif Kozmetik Kozmetik Glitter, 15 $

FOTOĞRAF: Katie Friedman

Neredeyse bitti! Kırmızı rujunuzu seçerken, kolayca hareket edecek kremalı, kiraz kırmızısı seçin. Normal gibi uygulayın, alt parmağınızdaki rengi aşağıya çekmek için parmağınızı veya küçük bir gölge fırçasını alın. Sonra leke. İstenirse parlaklık için üstte kırmızıya başka bir katman uygulayın.

Şimdi, dövmeler için. Yoğunluğu ve kolay kullanımlı aplikatörü sayesinde, siyah keçeli bir göz kalemi, şekil ve kelimelerle çizim yaparken en iyi şekilde çalışır. Gözünüzün altında bir kalbin ana hatlarını çizin, yanağınızın elmasını. Rahatsız ederseniz endişelenmeyin — kazıklı kenarları temizlemek için kullanışlı bir pamuklu çubuk ve kapatıcı olduğundan emin olun..

“Rotten” dövmesi için, bir arkadaşınızın yazmasını tavsiye ediyoruz, çünkü bunu bir aynada yapmak, geriye doğru gösterileceği anlamına gelir. (Karen’in taklidi “K” yi hatırla Demek kızlar? Evet, aynaya bir şeyler yazmayı denediğinizde olan şey bu.)

Kırmızı ruj alır: M300’de hiç sanatçı ruj ruj, 22 $ için makyaj; Pixi Mattelustre Ruj Klasik Kırmızı, 12 $

FOTOĞRAF: Katie Friedman

Son fakat en az değil: Bu klasik Harley Quinn pigtailleri. Sarı saçların yoksa, kullanabileceğiniz tonlarca Harley Quinn peruk var. Ama zaten sarı saçların varsa, DIY için bir cinch. Ve bakmak için birkaç farklı yol var..

İlk önce birincisi: Saçlarınızı pigtaillere koyun. (Ekstra kabarık olmasını istiyorsanız, önce onları kıvırın.) Sonra, saç rengi tebeşir veya saç rengi sprey tercih edebilirsiniz. Uyarı: Her şey dağınık olacak, ama eğer üstte saç spreyi varsa, renk birkaç saatliğine ayarlanmalıdır. Ayrıca, uygularken lastik veya plastik tek kullanımlık eldivenler giymek iyi bir fikir olabilir..

Saç tebeşir için, renk sizin için yeterince karanlık olana kadar ipliklerini ovalayın. Gerçek pigmentasyonun gösterilmeye başlaması için birkaç tur yapmanız gerekebilir. Saç spreyine gelince, bunu kesinlikle banyonuzda yapın – duşta durmak en uygunudur. Her yerde saç boyası yapmamak için, spritzing yaparken kafanızın arkasına saklanmak için yakındaki bir beyaz kağıda sahip olunuz..

Geçici saç rengi seçenekleri: Şeker Streak Saç Tebeşir Seti, 15 $; Kırmızı ve Mavi Jerome Russell Bwild Geçici Saç Rengi Sprey, $ 5.99

FOTOĞRAF: Katie Friedman

Bizim Cadılar Bayramı Makyaj Öğreticiler daha fazla göz atın

Ссылка на основную публикацию
2019