Supergirl Melissa Benoist’in Süper Doğal Muhteşemliğe Yönelik Hileleri Çalın

Süper kız

Bir şekilde duymadıysanız, kasabada yeni bir süper kahraman var ve o sadece o değil, aynı zamanda son derece sevimli oluyor – ve onun süper-doğal, süper muhteşem makyajının bazı sırlarını öğrendik.

CBS gösterisi Süper kız dün gece, bu sonbaharda herhangi bir şovun en iyi derecelerinden bazılarını puanlayarak yayınlandı. Bu arada, Supergirl, aktris Melissa Benoist, sabahtan akşama kadar TV şovunda ve basın-junket pistinde mermi yapıyordu, makyajını tüm yol boyunca değiştiriyordu. Benoist’le birlikte çalışan rolüyle tanınan makyaj sanatçısı Matin, “Çok taze bir yüzü var ve pek çok genç kızdan farklı olarak, kirpik şeritleri üzerinde kontur ve şeritler halinde değil” diyor. neşe) dünkü maraton programındaki tüm olaylar için.

Bu, çok erken görünmesi için temiz bir makyaj tahtasıyla başladı CBS Bu Sabah. Matin, “Tamamen taze bir yüze, cildi mümkün olduğunca temizlemeye başladı.” Diyor. Makyajın neredeyse görünmesi için hazırlıklı olarak, Benoist’in yüzünü, Willa Dengeleme Yasasıyla Kokulu Sisli Yağmuru ile buğulandırarak yeniden sulandırdı. Daha sonra Juara Radiance Vitality Oil’i uyguladı ve Orlane Absolute Cilt İyileştirme Serumu ile gözlerini kamaştırarak gözlerini dikti ve Willa Out-of-Sight kapatıcı kalemi ile cildini mükemmelleştirdi ve Tata Harper Cilt Bakımı ve Mutlu Yüzdeki Tonuyla yüzünü parlattı. . Gözlerinde Votre Vu Palet Play Göz Farı Dörtlüsü ile markanın maskara ve kaş jeli kullanmıştır..

Süper kız melissa benoist 3

Benoist’in makyajını gün ortası için güncellemek için: Süper kız Empire State Binası’nın tepesinde yer alan fotoğraf perdesi, gözlerini hiç bu kadar incelikli bir şekilde büyüttüler. “Votre Vu Le Joli Crayon siyah kirpik kısmını kirpikleri arasına yerleştirdim, biraz daha maskara ekledim ve Dudak Parlatıcısı ile Lucious’da dudak üzerinde biraz daha derin bir leke yaptım,” diyor Matin.

Süper kız melissa benoist 2

Sonra akşam televizyonu için işleri ele geçirmenin vakti geldi. Benoist’in ortaya çıkmasından önce Stephen Colbert ile Geç Gösteri, Matin, ona 40’lardan esinlenmiş bir vibe vermesi için birkaç ürün üzerinde katmanlıydı. Altın Seduction’te Laura Mercier Saten Mat Göz Rengi’ni kullanarak klasik bir kırmızı dudak (Gizemli Kırmızı Nars Kadife Mat Dudak Kalemi) ile eşleştirerek altın dumanlı bir göz yarattı. Elmacık kemiklerini (ve kusursuz cildi) aydınlatmak için, o sırada Chanel vurgulayıcıyı uyguladı. Son olarak, gözlerine ekstra bir dram eklemek için, üst kirpik çizgilerinin her birinde dört Şanslı Kedi münferit kirpik küme kullandı. Yumuşak dalgalar (Matthew Monzon’un tıpkı günkü diğer saç stilleri gibi) gün-gece dönüşümünü tamamladı.

Süper kız melissa benoist makeup

Hikayenin ahlaki: Makyaj söz konusu olduğunda, daha azının tamamen daha fazla olabileceği doğrudur. Benoist’in taze yüzlü yaklaşımı kesinlikle Hollywood’un kalabalığından öne çıkıyor. Doğal güzellik tipleri, sevinirler!

Ve başka şeylerde Süper kız

Şu an güzellikte trendlerin ne olduğunu bilmek ister misiniz? Ruj İndeksini Kontrol Et:

Ссылка на основную публикацию
2019