Sonsuza dek gördüğünüz Havalı Kısa Saç Kesiminin Sırları

Saç kesimi ilham uyarısı! Haftasonunda LACMA Sanat ve Film Gala’unda Evan Rachel Wood sergiye çıktı en havalısı L’Oreal ünlü kuaför Mara Roszak tarafından kısa ürün.

evan rachel wood haircut
evan rachel wood haircut 2

Bu uzunluğa bayılıyorum, kulakların hemen altına nasıl çarpıyor ve uçlarda kıvrılıyor. Ve derin bir kısmı ile birlikte yüzünü mükemmel şekilde çerçevelemek için biraz daha uzun bir ön bölümün nasıl olduğunu seviyorum. Aslında, bu saç kesimi ile ilgili herşeyi çok seviyorum, bu yüzden görünüşünüzün nasıl kopyalanabileceğine dair ipuçlarını almak için Roszak’la iletişime geçmem gerekiyordu (çünkü uzun saçlarımı kesecek kadar sinirlenmeyeceğim). İşte söylemesi gereken şey.

Roszak, “Evan Rachel Wood’un saç kesimi, hem kadınsı hem de modern bir alt kesimin benim versiyonudur.” Diyor. “Öndeki uzunluk artık çenesi değil, sırtta daha kısa boyluyor ve etrafta dolanıyor. Boynun eni kısa ve temiz bir şekilde kesiliyor, biraz da sürpriz bir parça kesiyor.”

LACMA Gala için, L’Oreal Paris İleri Saç Stili Arttırıcı Creation Spray Sprey’i nemli saçlarda kullandı ve yuvarlak bir fırça ile pürüzsüz ve düz bir şekilde patladı. Buradaki fikir, saçları düz bir şekilde üflerken ürünle biraz doku oluşturmaktır. ”Diye açıklıyor. Ardından, düz olduklarından emin olmak için yüzün etrafındaki uçlara düz bir çizgi ile hafifçe dokundun. L’Oreal Paris İleri Saç Modeli TXT Bu Hyper-Fix Putty’nin ellerini avuç içlerine sürtükten sonra, “biraz yaşanmış doku ve parçalanmış uçlar için saça salladı.” Son L’Oreal Paris geldi Elnett Satin Hairspray Güçlü Tut, görünümü yerinde tutmak için.

Evan Rachel Wood’da bulduğumuz bu kısa saç kesimini beğendin mi? Biriniz yakında biraz daha kısa düşünmeyi mi düşünüyorsunuz? Ünlü kısa saç ilhamın kim??

Ссылка на основную публикацию
2019