Sia, Peruklarının Beklenmedik Nedenini Açıklıyor

sia wig explanation

Sia, “Elastik Kalp” ve “Avize” gibi duygusal hitleriyle dünyaca ünlüdür, ancak sadece dikkat çeken vokalleri değil, aynı zamanda kamuoyunda kendini göstermenin meraklısı. Pop yıldızı, çeşitli ödüller, performanslar ve herkese açık etkinlikler dahil olmak üzere, kameraların önünde çeşitli büyük boy, eksantrik peruklarla yüzünü kapatmayı tercih ediyor.

Heyecanımızın çok ötesinde, Sia yakın zamanda yüz kaplı perukların kökenini açıkladı (diğerlerinin yanı sıra yabancılara çok ciddi inancı ve çift eklemli ellerinde bir düzine yumurta tutma yeteneği), James Corden’in son Carpool Karaoke’sinde.

Görünüşte gizlenen postişinden dolayı arabasını bulamadığı gibi davranarak kendini eğlendirerek başlıyor, saçlarının biraz tuhaf gelebileceğini biliyor. James ve Sia hemen oturduğunda, “Avize” yi (şarkı hala bize tüyler ürpertiyor) girmeye başlıyor, sonra James, şarkıcının bu türden kostümlere ilişkin seçimini sormak için hiç zaman ayırmıyor..

Sia, “10 ila 11 yıl boyunca vasat bir başarı için şarkıcıydım.” Dedi. “Ben bir alkolik ve uyuşturucu bağımlısıydım. Ayırıyorum ve artık bir sanatçı olmak istemediğime karar verdim, çünkü biraz meşhur olmaya başladım ve bir şekilde dengesizleşiyordum.” şu anda pop müzikte yok mu? ‘ Ve gizemliydi, tıpkı diş hekimindeki herkesin fotoğrafları gibi bir şey vardı. “

Sia geçmişte kafa kafalarının arkasındaki akıl yürütme hakkında şaka yaptı, özellikle de “The Show Show” da “The Ellen Show” da “Şöyle ki, Hedef’e gidebilirim ve isterse bir hortum alırım, ya da ben bulurum. Bir tuvalete ihtiyacım var, yolun kenarına gidebilirim ve hiç kimse bir fotoğraf çekmeye çalışan bir kamerayla beni takip etmeyecek. ” Ancak, Carpool Karaoke’deki son kabulleri geçmişte söylediği her şeyden çok daha dürüst bir kabul gibi hissediyordu..

Ünlülerin sosyal medyanın bize sağladığı çılgın aşırı paylaşımdan dolayı yoğun olarak inceledikleri göz önüne alındığında Sia mükemmel bir noktaya dönüşüyor. Şarkıcının etrafındaki gizem, izleyicilerini merak uyandırmazken, inkar edilemez yetenekleri hayranlarını şaşırtıyor. Bir peruk takarak, günümüz ünlülerinin imajından uzaklaşıyor ve sosyal medyadaki tüm ünlülerin düzenli olarak saldırıya uğradığı fiziksel eleştiriden uzak kalıyor..

Sia’nın baş döndürücü başarısının çoğu, şarkıcının ayıklanmasından ve spor yapmaya başlamasından sonra geldiği için, doğru harekete geçtiği konusunda hemfikir değiliz! Aşağıdaki büyüleyici Carpool Karaoke videosunu izleyin.

__More Glamour.com’dan: Lucy Hale Do Her Makyaj Sanatçının Makyajı: __

[#cneembed: komut dosyası / video / 56c35c3eff2afb335a000011.js? autoplay = 1 & sessiz = 1]

Ссылка на основную публикацию
2019