Makyaj Ayarı Spreyleri Yatırmaya Değer mi?

Geçen gün bir numaralı kardinal kozmetik günahını işledim: Makyajımla uyuyakaldım. Ve ben çalışmalardan bahsediyorum – astar, yalancı kirpikler, dudak parlatıcısı, krem ​​fondöten, allık / bronzlaştırıcı / vurgulayıcı ve dolu kaşlar – ikincisi sadece üç saatliğine geldiğimde önkolıma aktarılmıştı. sonra.

Benim uyumaya devam ederken makyajımın devam etmesini istemediğimden değil, ama kolum / yastığımdaki resim-mükemmel bir kaş şablonuna uyandığımda biraz mırıldandı. Onları daha önce akşamın erken saatlerinde yaptım – kaşlarım biraz daha uzun sürmemeli miydi? (Ve sormadan önce, etrafta dolanıp yatağımın her tarafına sürtünmek gibi değil. Süper bir uykum olduğumu söylemekten gurur duyuyorum ve her zaman aynı pozisyonda uyanıyorum. .)

Gelecekte bu durumu düzeltmek için hızlı ve kolay bir yol arayışında, suç ortağı Petra’daki dijital ortaklarımdan oldukça ilgi çekici bir şey buldum. Bir süre sonra o (o yüzünüz için bir saç spreyi dublaj saçma) perişan ederken bir makyaj ayarı sprey test ve o hala tamamen onun makyaj ile makyaj uyandım dedi.

Bu bana inanılmaz bir hediye ve riskli bir lanet gibi geliyor. Doğruyu söyle, yatağa gitmeden haftada bir kaç gece makyajını yapmaya başladın mı? Burada, çocuğun yanında çığlık atmak, ve sabahtan birkaç dakika önce rutininizi kurutmak gibi artılar var. Bununla birlikte, cildinizin bir mola vermeyeceği gibi, eksi varlıklar da vardır. Uyurken, cildiniz kendi gençleştirici sürecinden geçiyor. Bir makyaj ayar spreyi üzerine yoğun olarak dayanmak, günde 24 saat dolup taştığınız anlamına gelir ve cildiniz tıkanır, çünkü onu çok fazla yıkamazsınız ve asla nefes alma şansınız olmaz. …

Ama elimizdeki orijinal ikilemlere geri dönersek, bir tanesine koyacağım ve kaşlarımın gece boyunca kalmasını sağlayıp sağlayamayacağımı göreceğim. Eğlenceye katılmak ister misin? İşte başlamanıza yardımcı olacak birkaç öneri.

MakeupSettingSprays

e.l.f. Stüdyo makyaj ve Mist Sprey, 5 $ | Bir şişe makyaj ayarı sprey modelinde, $ 11.64 | Kentsel Decay Tüm Nighter Uzun Ömürlü Makyaj Ayar Spreyi, $ 29.

Bir makyaj püskürmesine yatırım yaptınız mı, yoksa yukarıda listelenen üç kişiden birini denediniz mi? Hangisi favorin?

Ссылка на основную публикацию
2019