Kızın Yüz Maskesi Başarısız Olduğunu Çok Komik Bu Acıtıyor (Çok)

Güzellik acıdır – ve bazen çok komik bir acıdır.

Maryland genç Cachet Raynor kısa bir süre önce, siyah noktalarınızı takdir etmenizi sağlayacak Twitter takipçileriyle yaptığı başarısız yüz maskesi deneyinin sansasyon dolu, cehennemi dolduran bir videosunu paylaştı. (Ya da en azından, onlarla daha nazik olduğunuza şükretmenizi sağlar.) Deneyimi düpedüz sancılı görünmekle birlikte, çirkin ve inatçıları çok can sıkıcıdır. Ve açıkça İnternet kabul ediyor – videosu 55.000 kez retweetlenmiş ve 24 saatten kısa sürede 85.000 kez beğendi..

Raynor, Daily Dot’a online sipariş verdikten sonra Pilaten Emme Siyah Maskesi kullandığını söyler. Talimatları izlediğini ve bir saat boyunca kömür maskesini bıraktığını, dudaklarından ve kaşlarından uzak durduğunu söylüyor, ancak gördüğünüz gibi, şeyler plana göre tam olarak gitmedi..

En büyük güzellik kâbusunu izleyin – saçınıza takılan yuvarlak bir fırçanın yanına kadar orada – gözünüzün önünde hemen ortaya çıkıyor.

Küçük bir kazma işleminden sonra, ürünün web sitesinin kullanıcılara maskeyi 15 ila 30 dakika boyunca (derin temizleme maskesi için maksimum zaman) bırakmasını emrettiğini fark ettik. Bu nedenle, Raynor’ın ağrısının büyük olasılıkla, çok uzun. Ürün, Amazon üzerinde çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı, ancak bazı kullanıcılar, özellikle de çok fazla şeyi katettiğinizde, deneyimin ne kadar rahatsız edici olabileceğine dikkat çekiyor. Ve bir çift, yüzünüzdeki bebek kıllarına yakalanabileceğini unutmayın..

“Bu maske mükemmel çalışır; ancak, yüzünüzü soymak gerçekten de en acı verici şey. İkinci olarak çimentolamak, yani” bir kişi şöyle yazdı:.

Ancak soru hala devam ediyor, kendinizi böyle bir “literal” yapışkan durumda bulduğunuzda ne yaparsınız? New York’ta bir dermatolog olan Joshua Zeichner, M.D.’ye göre, “çoğu maske soğuk su ve nazik bir cilt temizleyici kullanarak nazikçe yıkanabilir.” Bir şey sıkışmış gibi görünüyorsa panik yapmayın.

Dr. Zeichner ayrıca maskeleri sadece “aralıklarla değil, günlük” olarak tavsiye eder ve cildinizin nasıl işlediğini görmek için haftada bir kez geçmez. Hassas ciltlere sahip olanların özellikle ihtiyatlı olmaları gerektiğini ekliyor: “Maskeler, doğası gereği, konsantre bileşenlere sahipler, bu yüzden hassas olduğunuzda cildinizde onları bırakmak reaksiyona neden olabilir.” Ve tabi ki, eğer yanıyor veya batırıyorsanız, bu iyi bir işaret değildir ve hemen maskeyi çıkarmanız gerekir..

Deneyime rağmen, Raynor Daily Dot’a “sonuçları beğendiği” için yine maskeyi kullanacağını söyler.

Editörlerimizin video ve içeriklere benzeyen Boscia Luminizing Siyah Maske’yi (34 $, sephora.com) ne kadar sevdiğini düşünürsek, bunu bir vermek istiyoruz? Cildi yapar bütün çileğin söylendiği ve tamamlandığını görünce çok yumuşak görünüyorsun.

Ayrıca yorum için Pilaten’e ulaştık ve geri döndüğümüzde bu mesajı güncelleyeceğiz..

Ссылка на основную публикацию
2019