Kırışıklıklar hakkında Obsessing başlatmak için 21 Too Young mı? Arkadaşlarım Anti-Aging Ürünleri Üzerine Yüzlerce Dolarını Harcıyor

Herkes kırışıklıkların önlenmesi hakkında endişeleniyor – ama ürünlere ne kadar harcama yapılacağı çok mu? Ya sen 21 yaşındaysanız? 21 ve 22 yaşlarındaki arkadaşlarımın ikisi de, mümkün olduğu kadar genç parıltısını sürdürebilecekleri anlamına geldiği sürece, parayı havale etmekten mutluluk duyarlar. Bunlardan biri bile uyuduğu yerlerde yapışkan bantlar (çıkartmalar!) Kırışmaya eğilimli yerlere yapışır. 21 kırışıklıklar hakkında endişelenmek için çok genç mi? Yaşlanma karşıtı kremler ve iksirler üzerine ne kadar harcıyorsunuz??

1202 woman eye cream
FOTO: Getty Images / Goodshoot RF

Göz altında nemlendirici uygulayarak kadın

Şimdi, 8 yaşındaki Botox’unu veren bir anne hakkında bir şey duyduktan sonra, 20 yaşında bir yıllık yaşlanma karşıtı fenomenin oldukça uysal olduğunun farkındayım..

Her ikisi de aktris olan arkadaşlarımla konuşmak beni düşünmeye itti, ancak hala çok gençken önleme konusunda çok fazla harcama yapıyorlar mı? Ya da yüzlerce kırk yaşlarında kırışıklıklarım olduğunda ve yine papatya gibi taze görünüyorsunlar mı? Hangi ürünleri kullandıklarını ve neden beni doldurduklarını.

1211 frownies wrinkle patches fa

Papatyalar: uykunda taktığınız yamalı yamalar

Natalie, 21: Sadece birkaç yıl önce, üniversite için New York’a geri döndüğümde, anti-aging’i düşünmeye başladım. Annemi Frownies kullanarak alnında kırışıklıkları önlemek için kullandığını gördüm, bu yüzden onları kullanmaya başladım çünkü konsantre olduğumda, zonda kaldığımda ve uyurken sürekli olarak kaşlarını çattıyorum – kırışıklıklar için iyi değil!

Ben de gerçekten nemlendirici ama hassas cildimde çok sert olmayan Dr. Brandtes’in Time Arrest Crème’i gözümde kullanıyorum..

Julia, 22, biraz erken başladı: Bazı yaşlanma karşıtı şeyler kullanıyorum 16 yaşımdan beri. Cildim çılgınca kuru ve aslında kırışıklıklarım olmasa bile çizgiler tutar. L’Oréal Youth Code, 25 $ ‘ı seviyorum çünkü make up altında harika bir primer olarak çalışıyor ama aynı zamanda bu ufacık hatlarını havaya fırlatıyor..

Geceleri Neutrogena kırışıklık karşıtı kremi kullanıyorum, 20 dolar, çünkü aslında hiç de ağır değil ama gerçekten iyi bir iş yapıyor. Annem beni genç yapmaya başladı, çünkü o büyük bir en iyi savunma, kırışıklıklar söz konusu olduğunda iyi bir suçtur. Ve ben hala oldukça gencim ama fark ettim ki benim bazi arkadaslarim hatlari tutan yorgun görünümlü bir cilde sahip oluyor..

Demek istediğim, adil olmak gerekirse, New York’ta yaşıyoruz, stresli olmak zor değil – ama özellikle kışın cildin gerçekten kuru ve küllenebileceği yerde, hala taze görünüyorum! 25 yaşında Botox için bir şey değilim, ama küçük bir retinol hiç kimseyi incitmez! “

Tamam, merak ediyorum: Yaşlanma karşıtı ürünler kullanıyor musunuz? Ne zaman başladın? Ve doğru olanı ne kadar harcamak istiyorsun??

ARTI…

· Ecza Dolabı Gizli: 9 Yeni Güzellik Ürünleri Biz Bu Dakika Kullanıyoruz (ve Loving)

· Yaşlanma Karşıtı Ürünleri Kullanıyor musunuz? Öyleyse hangileri?

· Bulduğunuz Son Mucize Güzellik Ürünü Nelerdi??

Ссылка на основную публикацию
2019