Kaley Cuoco Sıfır Plastik Cerrahi Pişmanlıklarına Sahip, Çünkü Merhaba, Onun Vücudu ve Yüzü ve Hayatı

“Yıllar önce, burnum bitti. Ve benim göğüslerim – yaptığım en iyi şey,” diyor Kaley Cuoco bu ayki sayısında Kadın Sağlığı. Ayrıca yakın zamanda boynundaki bir çizgiyi doldurmak için bir enjeksiyon yaptırdığını itiraf etti..

Şaşırdın mı? Olmamalısın.

Cuoco ünlü fitness odaklı; Ona en iyi şekilde bakmak ve hissetmek onun için bir önceliktir ve Chrissy Teigen’in bize hatırlattığı gibi, ünlüler için belli bir imajı sürdürmek aslında işin bir parçasıdır. Nasıl görünüyorsanız, yaşamınızı nasıl yaptığınıza dair ayrılmaz bir parçadır, güzelliği, makyajsızlık değildir; bu bir kariyer yatırımı.

Cuoco, vücudunda ne değiştiğine dair kamuoyuyla ilgilenmeye istekli birkaç yıldızdan biri olabilir, ama küçük bir şey yapmış tek kişiden uzakta. Tabii ki, hiçbir yıldız, ameliyatı “yıkmak” için hiçbir zorunluluk altında değildir. Bu onların işi. Ama sadece Cuoco’yu yargılamak için düşündüğünüzde, bir hatırlatmadır: sizin lehinize de dolgu maddeleri aldınız..

Ayrıca, son verilere göre, yaklaşık yarım milyon kadın her yıl bir burun ya da meme büyütme sürecinden geçmektedir. Bu yüzden, Hollywood’un takıntılı olduğu gibi görünse bile, kozmetik prosedürlerin büyük çoğunluğu ünlüsüzlerde gerçekleştirilir. Haydi değil bu konuda ikiyüzlü olmak, tamam?

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Kaley’in çok samimi olması harika bir şey. Ve günün sonunda, hiçbir şey değişmez. Ameliyatları yeteneğini etkilemedi ve onlardan haberdar olmak televizyondaki en yüksek maaşlı aktrislerden biri olduğunu değiştirmeyecek.

Onun için Cuoco, durum hakkında gerçekten sağlıklı bir bakış açısına sahip gibi görünüyor. “İçsel benliğinizi sevmek istediğiniz kadar çok… Özür dilerim, ayrıca iyi görünmek istersiniz,” diyor, muhtemelen, muhtemelen dünyanın her kırmızı kanlı kadınının duygularını bir noktada dile getiriyor. “Bir erkek ya da başkası için yapman gerektiğini düşünmüyorum, ama eğer kendini güvende hissetmiyorsa, bu harika” diye devam etti. Amin.

Ссылка на основную публикацию
2019