Jennifer Lopez BBMA’lara Tırnaklarında Gerçek 100 $ Bill Yazdı

Kimseye izin verme, hiç Jennifer Lopez’in çıkmadığını söyle. Müzik endüstrisinden uzun bir aradan sonra, televizyon kariyerine odaklanmak için Lopez, yeni çıkmış olan “Dinero” filmini bu hafta sonu Billboard Müzik Ödülleri’nde müzik dünyasına adım attı. Ve J.Lo’nun işlediğine göre, sadece parıltı ve sahte para gösterinin izleyicisine yağmazdı, aynı zamanda onun tırnak sanatçısı Tom Bachik, tırnak sanatına 100 dolarlık banknot kullanmıştı. Farklı bir şarkıyı tamamen alıntılamak için: Para, para, para hakkında konuşun.

Body Lava gününe geri dönen Lopez için bile, parıltılı cildin orijinal çılgınlığını ortaya çıkardı – bu, fazlasıyla yeni yüksekliklerdir. Ama Lopez, büyük bir dram yapan şeyin ne olduğunu biliyor ve müzikal repertifi, yeteneğin sert çekirdeğe dönüştüğü anlamına geliyor. Billboard Müzik Ödülleri’nde ‘kırmızı halıda, merhemi kadife timsah derisi desenli kıyafete benziyordu, eşleşen sütyen, deri etek ve uyluk yüksek deri çizmeleriyle tamamlandı. Bu bağlamda, inanılması zor olabileceği gibi, tırnakları sade.

2018 Billboard Music Awards - Red Carpet
FOTOĞRAF: Matt Winkelmeyer

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Sadece ikinci bir kez söylemek için, bu yüzden gerçekten batabilirsiniz: 100 $ değerinde bir manikür ana olay değildi. Farkına bile bakmak için yakından bakmalısın..

2018 Billboard Music Awards - Arrivals
FOTOĞRAF: Frazer Harrison
2018 Billboard Music Awards - Arrivals
FOTOĞRAF: Steve Granitz

Gecenin ilerleyen saatlerinde Lopez, “Dinero” performansı için sahne aldı ve siyah kadife eldivenler giydi. Bu para manikür, sadece onun içindi. Adil olmak gerekirse, 48 yaşında MGM Grand Garden Arena’da müzikal geri dönüşünüzü sağlamlaştıran bir milyoner sanatçı olduğunuzda, istediğiniz şeyi yapabilirsiniz. Ve o – şuna bak.

2018 Billboard Music Awards - Show
FOTOĞRAF: John Shearer

J.Lo Ben v. Onu kim suçlayabilir??

2018 Billboard Music Awards - Show
FOTOĞRAF: Jeff Kravitz

İlgili Öyküler:
-Cynthia Erivo’nun Met Gala Çivi Sistine Chapel’nin İki Siyah Kadın ile Resmini Yeniden Düzenledi
-Kim Kardashian Met Gala için Onun Press-On Çivilerini Unuttum – ve Katy Perry Onlara Kelimesini Uçurdu
-Vücut Shimmers Muharebesi: Inglot için Fenty Beauty vs Jennifer Lopez

Ссылка на основную публикацию
2019