Herkes Bilinmesi Gereken 10 Glitter Oje Tricks

Belki de tahmin edilebilir, ama Aralık ayı sona erdiğinde, tüm bu tatil tarzı kalıplaşmış aniden o kadar çekici olur. Mücevher tonları, lüks kumaşlar, payetler – ama hepsinden favori olanları ışıltılı tırnaklar olabilir. Günün onikinci e-postasını yazarken ışığı yakalayan parmaklar, eski olmayan ruh halini güçlendirenlerdir.

Demek ki, ışıltılı hale geldiğinizde, temiz bir cilada kalın bir paltoda iki küçük, hüzünlü parıltı parçasını kaplamaktan nasıl kaçınacağınız gibi, bilmeniz gereken birkaç önemli püf noktası vardır. Bu temel (ya da şaşırtıcı derecede zor) başarıdan, kullanmak için en iyi parıltılı oje ve en kötü durum senaryosunu nasıl ele alacağımızdan, sorularımız vardı. Profesyonel manikürcüler Gina Edwards ve Sarah Nguyen’in cevapları vardı-glitter oje için en iyi 13 ipucunu okudu.

1. Lastikli Bazkat ile Başlayın

Genellikle bir üssü atlasanız bile, şimdi zaman değil. Edwards, iyi bir parlaklık deneyiminin anahtarının, Orly’s gibi bir “lastikleşmiş taban katmanı” olan bir ilk katmanı ortaya koyduğunu söylüyor. Lastikli görünüş, daha sonra pürüzsüz hale getirir, daha sonra da ışıltıyı daha kolay çıkarır. Peeling ciladan bir heyecan alırsanız, Edwards ayrıca OPI’nin parlak taban kaplamasını da önerir. Parıltılı cilalamayı çok daha kolay hale getirecek.

2. Tırnak Üzerine Boya “Tamponlar”

Evet, sadece bowlingte olduğu gibi. Nguyen’e göre, en iyi hilelerinden biri, Elmer’in yapıştırıcısıyla deriyi tırnaklarınızın etrafında kaplamak. Bir Q-ucuyla tırnağınızın etrafını boyayın, kurumasını bekleyin, cilanızı yapın ve daha sonra yapıştırıcının koruyucu güvenlik muhafazasını soyun. Polonyalı fırçanın kaydığı herhangi bir yerde, bir anda gitti.

3. Metalik Lehçe Baz Renk Kullanın

Parıltılı cila hakkında en zor şey şişede gördüğünüz eşit, kalın bir parlaklık seviyesine ulaşıyor. Edwards, tamamen ışıltılı tırnakların yanılsamasını çekmek için aldatmacasının, bir eşleşme, metalik bir renkle başlamasını söylüyor. Parıltılı bir ışıltı çalışması olmadan parıldayan bir görünüm verir. Nguyen, Zoya ve Çin Glaze renklerini sevdiğini söylüyor, ancak herhangi bir metalik iyi. Başka bir modern taban rengi? Sade siyah.

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

4. Köpük Süngeri İçin Fırçanızı Değiştirin

Bu Pinterest’e layık, ışıltılı katı bir kaplama elde etmek için, hiçbir şey köpük makyaj kamalarından daha iyi bir şey değildir. Bir dahaki sefere makyaj tezgahlarına göz attığınız zaman yakalayın ve parlak oyununuz asla aynı olmayacaktır. Taban döşemeniz açıldıktan sonra, parıltıyı süngerin üzerine sürün ve ardından tırnaklarınızdaki süngeri bastırın. Parıltı, çiviye yapışacak, ama cila yapmayacak, böylece çok fazla cila katmanının globiden kaçınılacaksın..

5. Coats Arasında Üç Dakika Bekleyin

Normal cilalarla, tırnaklarınız tamamen kuruyana kadar genellikle ikinci kat boyayarak uzaklaşabilirsiniz. Ama glitter ile, Edwards çok hızlı değil, tam anlamıyla diyor. Katlar arasında iki ila üç dakika kuruma süresi ile ince katlar kullanmak istersiniz. Daha ince, daha fazla sıvı-cila ile çalışıyorsanız, fırçanın üzerinde daha az parıltı olacaktır, böylece daha fazla kat yapabilirsiniz (daha hızlı kurur). Ama Smith ve Cult’un Paramparça Ruhlar gibi parıltılı bir formülle, iki kat durun yoksa glob riskini alırsınız..

6. Her Kullanımdan Önce Fırçanızı Silin

Kulağa zor geliyor, ama uygulamak için bir fırça kullanıyorsanız, Edwards her çiviyi çizdikten sonra bir kağıt havluyla temizlemeniz gerektiğini söylüyor. Bu güzel, ideal ince katlarda dağınık kümeleri önler ve cila tabakanıza yardımcı olur.

7. Parıltınız Çok Kalınsa Asetona dokunun.

Tipik olarak tırnak teknisyenleri, çivileri çıkarmak için asetonu kullanmaya karşı uyarır çünkü tırnaklarınızda ve cildinizde serttir. Ama Nguyen, bunu jel ciladan çıkarmak ve uzun bir uzatma için bırakmanız gerektiğinde gerçekten sadece bir risk olduğunu söylüyor. Bunun yerine, bir köpük kama üzerine koyarak ve kırılan çiviye dokunarak kalın bir örtü tabakasını bile çıkarmak için aseton kullanabilirsiniz. Çok fazla basınç kullanmadığınız için, cilayı tamamen ortadan kaldırmaz, aksine sadece yumru köklerini yumuşatır.

8. Press ile birlikte Glitz ekleyin

Işıltının etkisinin hiçbirinin etkisiz olmasını istiyorsanız, Nguyen aşağıdaki Swarovski’ninkiler gibi baskı kristallerini sever. Bir eczane seçeneği için, Edwards, Kiss’in Jewel Aksanını ışıltılı olarak önerir. Etki tam KiraKira.

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

9. Errant Pislikleri Temizlemek İçin Bant Kullanın

Elmer’in ipucunu atlayıp cildinizde parıltılı bir son bulursanız, bir düzeltme var demektir. Genellikle büyük parıltı lekelerini kazıyarak kurtulabilirsiniz, ancak daha küçük bir boyut kullanıyorsanız, Nguyen kasetin işe yarayacağını söylüyor. Polonyanın neredeyse kuruyana kadar bekleyin ve ardından sınırları aşan parçaları çıkarmak için bant kullanın.

10. Bunu çıkarmak için 10-İkinci Kuralı kullanın

Parıltıyı kaldırmak, inatla asılı kalan küçük pullar sayesinde bir kabus durumu olabilir. Her bir parçayı elle çizmeye başlamadan önce çıkarınız, bir pamuk topun içine batırınız ve 10 ila 15 saniye boyunca tırnağınız. Pamuku yavaşça ileri geri ovalayın ve altından tüm ışıltıyı kaldıracak.

İlgili Öyküler:
-Tüm Yıl Boyunca Şenlikli 19 Tırnaklı Tırnak Cilası
-2017 için En İyi Kış Oje Renkleri
-Pinterest’e Göre 2018’in En Büyük Güzellik Eğilimleri

Ссылка на основную публикацию
2019