Bu Wonky Lashes Line In alın

Ben bahsettiğim kirpikleri biliyorsunuz – bu inatçı küçük suckers, genellikle tek bir gözün dış köşesine yakın yerleştirilmiş inatçı küçük suckers, ne kadar uzman ve hassas maskara uygulamanız olursa olsun, davranmayı reddediyor. Kötü kirpikler! Kötü!

0311 wonky lashes bd

İşte wonkylash sabitlemek için iki makyaj sanatçı hilesi.

  1. Kaz tüyü kıllarına bir kirpik astarı veya bir miktar temiz maskara sürün ve bunları olabildiğince doğru yönde geri alın. Sonra bir mini kirpik kıvırıcı kullanarak kıvırın – bunlar normal kıvırıcıların yaklaşık 1 / 3’ü kadardır ve özellikle bu inatçı ve ulaşılması zor köşebent kirpikleri sıkıştırmak için tasarlanmıştır. Gerekirse, kirpiklerin geri kalanını normal bir kıvırıcı kullanarak kıvırırsınız (mini her şeyi kullanarak çok fazladan iş yaratabilirsiniz).

  2. Maskarayı uygulayın ve sonra tamamen kurumasını bekleyin. Daha sonra yeni bir yönde kazıklı kirpikleri eğitmeye yardımcı olmak için ısıyı kullanın; maskaradaki balmumu bir kez yumuşar ve kirpikleri tutmaya yardım eder, ancak onları ayarlarsınız. Yeni mini ısıtmalı kirpik kıvırıcılarından birinin bu amaç için harika olabileceğini düşünüyorum. Makyaj sanatçısı bana, düz görünümlü, taraklı üstüyle en iyi olanı söyler (geleneksel kıvırıcılar gibi şekillendirilenlere karşı).

0311 heated mini lash curler bd

Sephora’nın yeni mini ısıtmalı kirpik kıvırıcı.

Daha sonra, genel olarak, bu şeylerin, saç kurutma makinenizi kullanarak normal metal kıvırıcılarınızı ısıtmanın da işe yaramadığını duydum (çok sıcak almamaya ve kapaklarınızı yakmayacağınıza dikkat ederek); Mükemmel sonuçlar vereceğine inandığım bir mini metal kıvırıcı bile ısıtabilirsin. Herhangi birinizin kendinden ısıtmalı kirpik kıvırıcı ile iyi şanslar var mı? Bunu gerçekten deneyen biri ya da benzer biri?

Herhangi birinizin ciddi bir wonkylash vakası var mı? O küçük emziklerin davranması için ne numaralar kullanıyorsun??

Kirpik kıvırıcının gücüne inanmayan herkes, lütfen önce ve sonra fotoğraflarını görüntüleyin. Ayrıca, zaten kümelenmiş kirpikleri kümeleşmeden veya dökülmeden yeniden şekillendirmenize yardımcı olan deha yeni bir iksir..

* P.S .: Yorum yazarken sorun mu yaşıyorsunuz? Glamour.com adresinden çıkış yapmayı ve sonra tekrar giriş yapmayı deneyin. Ardından yorumunuzu gönderin. *

Top Fotoğraf: iStock
Ссылка на основную публикацию
2019