Bana söyleyin: Mor Maskara Gerçekten Gözlerimi Daha Yeşil Gösteriyor mu?

Ben sık sık makyaj sanatçısı mor / erik maskara kullanarak yeşil gözler pop daha pop yapar, ama ben hiç denedim – şimdiye kadar denedim!

Erik’te (No. 04) Korres Color Abyssinia Oil Maskara örneğini aldığımda, bir gün denemek için sabırsızlanıyordum. Kesinlikle pürüzsüz ve pütürsüz bir dokuya bayılıyorum ve gündelik siyah-siyah maskaramdan daha renkli ve daha doğal bir görünüm elde etmek için nasıl güzel görünüyor. Ancak, göz rengim üzerinde herhangi bir gerçek etki gördüğümü söyleyemem. Yapabilir misin? İşte Korres rimel ile bir resmim. Eğer bir şey olursa, erik onları yeşilden daha pörlü yapar gibi görünüyor..

0412 purple mascara bd

Ve işte benim düzenli siyahı giydiğim yeni bir blog gönderisinden yeniden kullanıyorum..

0412 black mascara bd

Bu iki çekimde ışıklandırma biraz farklıdır, bu da bu karşılaştırmayı bilimsel açıdan daha az yapabilirdi. İşte erik maskarasının yakınlaştırılmış bir görüntüsü, böylece neye benzediğine dair daha iyi bir fikir edinebilirsiniz. Gözlerime genel bir pembe oyuncu bile verebilir gibi hissediyorum!

0412 purple mascara zoom bd

Benim sonucum, göz renginin yükseltilmesi söz konusu olduğunda, mor tonların kirpikleri yeterince göstermediğini düşünmüyorum. Ben bir erik liner veya morumsu gölge kullanarak çok daha dramatik bir etkiye sahip olduğunu düşünüyorum (belki sonra ben bakmak için bu bakmak pics göndereceğiz). Bu arada, bu Korres rimelinin de siyah olduğuna sevindim!

Siz ne düşünüyorsunuz? Mor rimel göz rengimi hiç yoğunlaştırıyor mu? Morın daha yumuşak etkisini mi yoksa siyahın gitmenin yolu olduğunu mu düşünüyorsun? Kaçınız her zaman siyah-siyah maskara giymek?

Daha:

  • Göz renginizi geliştiren makyaj püf noktaları

  • Gözlerinizi geliştirmek için belli renklerde kıyafetler kullanıyor musunuz??

  • Wow veya WTF: süper kontakt lensler

Glamour almanın diğer yolları

Sadece 10 TL’den başlayan sevimli şeyler için Shopglamour.com’u ziyaret edin!

En yeni Glamour çekilişlerini girin!

Bizi Twitter’da takip edin

Bizi iGoogle ana sayfanıza ekleyin

Ссылка на основную публикацию
2019