Ashley Benson sadece iki yeni minik dövmeler var, ve onlar da ötesinde sevimli

Ünlüler sürekli olarak gündemde olduğu için Ashley Benson gibi kişilerin biraz özel olabileceği şaşılacak bir şey değildir. Sosyal medyada daha çok ilgi çekici olanı ortaya çıkarmak için ne seçtiklerini kastediyor – sadece Insta gibi hayranlara hayranlık uyandıran platformlar değil (aynı zamanda Rihanna’nın sizi geri çekebileceğini biliyorsunuz), ama yıldızların gözbebeklerinin tam kontrolü IRL yaşamlarını vermek. Bu konuda daha iyi hissediyoruz. Bu yüzden Benson’un yeni bir minik dövmesi olduğunu biliyoruz, ancak söylediklerinin ne olduğunu anlamak çağlar için bir gizem. (Huh, gizemler – bir şey Oldukça küçük yalancı muhtemelen yıldız hakkında bir şey biliyor.)

Geçen gece Instagram Instagram tarihinde yayınlanan Benson, yeni sanatının göz kırpıp-kaçıracak bir bakış attı. Fotoğraftan, biri el yazısı gibi görünüyor.?

Dürüst olmak gerekirse, dövmenin söylediği şey hakkında herhangi bir fikre sahip olmaya çalışmak (ve aynı zamanda bir dedektif gibi). Döngü var gibi görünüyor – D, Muhtemelen bir M, belki bir L? Ön kısım bir dizi darbelere benziyor. Kolunun kendisinden ve dövüşünden ters düşerse, belki “dikkatli” diyor? Saf spekülasyon; à la yaklaştırırken “geliştir … geliştir” demeyi denedik Kanun ve Düzen ama şaşırtıcı bir şekilde yardımcı olmadı.

Neyse ki, onun sanatçısını etiketledi. Dövme, ünlü dövme sanatçısı Jon Boy’un nezaketinde, çok hassas, çok küçük dövmelerden oluşan bir uzman olan nezaketle geldi. Bella Hadid’in ayak bileği ve Hailey Baldwin’in boynuna ve sırtına benzer şekilde küçük bir iş çıkardı. Ve son sonucu Instagram’da “Muggsy” yazısı ile birlikte yayınladı.

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Yani işte ne söylüyor. Ne anlama geldiği? Tahmininiz bizimki kadar iyi.

Ashley’nin ikinci yeni eki, iç bileğindeki daha ufacık, hassas bir yıldızdır. Herkes için özel hissedilen ama aynı zamanda kendini emoji sadeliğine ödünç veren tasarımlardan biri..

Yükleniyor

Instagram’da görüntüle

Ünlüler kesinlikle minik dövme sahnesiyle sınırlı değil (merhaba, Demi Lovato’nun Jon Boy-imzalı el aslanı), ama sürekli kameralı insanlar için, zorlukla algılanabilecek bir üstyapı seçmeyi tercih ediyorlar. “Muggsy” nin arkasındaki hikayeye gelince, bekleyip görmemiz gerekecek. Ama emin ol ki uzun olmayacak. Bir yalancı söz konusu olduğunda sırlar her zaman yüzeyde.

İlgili Öyküler:
-Ariel Winter Parmağındaki Peynirin Dövme Var, Yeni Kahramanımız Oldu
-Ashley Benson Şimdi Neon Pembe Ombré Saç Var
-Kylie Jenner Sadece Gizli Anlamı Olan Kelebek Dövme Var

Ссылка на основную публикацию
2019